Powszechny spis konkubinatów. Jesteś w nieformalnym zwiazku? Musisz zgłosić TO WSZYSTKO!

i

Autor: Canva.com Powszechny spis konkubinatów. Jesteś w nieformalnym zwiazku? Musisz zgłosić TO WSZYSTKO!

Powszechny spis konkubinatów. Jesteś w nieformalnym związku? Musisz zgłosić TO WSZYSTKO!

2021-04-01 11:34

Narodowy Spis Powszedni możemy uzupełniać od 1 kwietnia. Tego też dnia po godzinie 8.00 przygotował ona małego psikusa. Zbyt duża liczba osób chętnych do wypełnienia ankiety sprawiła, że aplikacja przestała działać. Osoby, które były w trakcie wypełniania danych mogły je nawet w całości utracić i będą zmuszone do ponownego całkowitego wpisu. A pytań jest sporo. Niektóre z nich są bardzo osobiste i dotyczą naszego związku.

Aplikację Narodowego Spisu Powszechnego znajdziemy pod adresem https://nsp2021.spis.gov.pl/. Przeprowadzenie spisu ma pozwolić na uzyskanie danych na temat aktualnej sytuacji demograficznej i społecznej w Polsce. Pytani będziemy miedzy innymi o miejsce naszego zamieszkania, wykształcenie, miejsce i adres pracy. Pojawiło się również pytanie o wyznanie, jednak tam możemy zaznaczyć, że nie chcemy udzielać informacji na ten temat.  Ponadto poinformować będziemy musieli o metrażu domu lub mieszkania i wszystkich domownikach, którzy je z nami dzielą. W przypadku związku nieformalnego jakim jest kokubinat - zostaniemy poproszeni o przedstawienie bardzo wrażliwych danych naszego partnera lub partnerki! Co będziemy musieli zgłosić? Warto dobrze się przygotować przed wypełnianiem ankiety lub po prostu zrobić to wspólnie.

Jak powstają wielkanocne koszyki?

Jesteś w nieformalnym związku? Musisz zgłosić TO WSZYSTKO!

Uzupełniając ankietę będziemy musieli odpowiedzieć na kilka bardzo osobistych pytań. Nie tylko zostaniemy poproszeni o informację czy pozostajemy w nieformalnym związku. Musimy odpowiedzieć również na szereg pytań, które dotyczą naszego partnera, a są to między innymi:

  • jego/jej imię i nazwisko
  • jego/jej pesel
  • miejsce pracy naszego partnera (łącznie z adresem)
  • jego wyznanie

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021: do kiedy trwa?

Spis internetowy będzie przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 r. do 31 czerwca 2021 r. Główny Urząd Statystyczny w ramach promowania narodowego spisu powszechnego 2021 organizuje również... loterię.

Sonda
Czy wierzysz w teorie spiskowe związane z koronawirusem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE