Spis powszechny 2021 - LOTERIA: co można wygrać? Jak wziąć udział?

i

Autor: canva.com Spis powszechny

Spis powszechny 2021 - LOTERIA: co można wygrać? Jak wziąć udział?

2021-04-01 10:46

Wystartował Powszechny Spis Ludności Polski 2021! Mieszkańcy i mieszkanki naszego kraju udzielają odpowiedzi na temat wykształcenia, pracy, wyznania itp. Oprócz tego, wszyscy mogą wziąć udział w loterii! Co jest do wygrania i jak wziąć w niej udział? Sprawdźcie w naszym artykule.

Spis powszechny 2021 - loteria związana z tym przedsięwzięciem to coś, co zainteresuje wszystkich mieszkańców i mieszkanki naszego kraju. Od 1 kwietnia możemy wypełniać kwestionariusz narodowego spisu powszechnego. Potrwa to do 30 września 2021. W formularzu pojawiają się pytania między innymi o obywatelstwo, narodowość i język, wyznanie, edukację, dojazdy do pracy, ilość członków rodziny czy źródła utrzymania. Przeprowadzenie spisu ma pozwolić na uzyskanie danych na temat aktualnej sytuacji demograficznej i społecznej w Polsce. Wzięcie udziału w tym wielkim badaniu jest dla wszystkich obowiązkowe, jednak dodatkową motywacją do szybkiego odpowiedzenia na pytania stanowić ma specjalna loteria. Co można w niej wygrać i jak wziąć udział w losowaniu nagród? Warto się tego dowiedzieć jeszcze przed odpowiedzeniem na pytania spisu powszechnego 2021.

Przebiegną charytatywnie ponad tysiąc kilometrów!

Spis powszechny 2021 - nagrody w loterii

Loteria organizowana jest przez Główny Urząd Statystyczny w ramach promowania narodowego spisu powszechnego 2021. Przewidziano w niej nagrody główne oraz nagrody I i II stopnia. Co można wygrać?

Nagrodami glownymi są samochody Toyota Yaris. Do rozlosowania przeznaczono 16 aut. Co ważne, pojazdy mają już wykupioną polisę ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy składający się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h, AC pełne z ryzykiem kradzieży.

Nagrodami I i II stopnia są zaś karty przedpłacone o wartości odpowiednio 1000 i 500 zł. Tych pierwszych do rozdania jest 480. Kart na 500 zł. w puli znajduje się 960

Spis powszechny 2021 - jak wziąć udział w losowaniu nagród?

Aby wziąć udział w loterii spisu powszechnego 2021 trzeba mieć ukończone 18 lat. Po wypełnieniu kwestionariusza należy zachować 10-znakowy kod potwierdzający wzięcie udziału w spisie (jest on wysyłany w oddzielnej wiadomości). Następnie kod rejestrujemy na stronie www.loteria.spis.gov.pl. Pamiętać należy, że przyjmowanie zgłoszeń trwa do północy 22 kwietnia 2021. Dokładny regulamin promocji znajdziecie klikając tutaj.