Spis powszechny 2021 - LOTERIA: co można wygrać? Jak wziąć udział?

i

Autor: canva.com Spis powszechny

Spis powszechny 2021 - LOTERIA: co można wygrać? Jak wziąć udział?

2021-04-01 10:46

Wystartował Powszechny Spis Ludności Polski 2021! Mieszkańcy i mieszkanki naszego kraju udzielają odpowiedzi na temat wykształcenia, pracy, wyznania itp. Oprócz tego, wszyscy mogą wziąć udział w loterii! Co jest do wygrania i jak wziąć w niej udział? Sprawdźcie w naszym artykule.

Spis powszechny 2021 - loteria związana z tym przedsięwzięciem to coś, co zainteresuje wszystkich mieszkańców i mieszkanki naszego kraju. Od 1 kwietnia możemy wypełniać kwestionariusz narodowego spisu powszechnego. Potrwa to do 30 września 2021. W formularzu pojawiają się pytania między innymi o obywatelstwo, narodowość i język, wyznanie, edukację, dojazdy do pracy, ilość członków rodziny czy źródła utrzymania. Przeprowadzenie spisu ma pozwolić na uzyskanie danych na temat aktualnej sytuacji demograficznej i społecznej w Polsce. Wzięcie udziału w tym wielkim badaniu jest dla wszystkich obowiązkowe, jednak dodatkową motywacją do szybkiego odpowiedzenia na pytania stanowić ma specjalna loteria. Co można w niej wygrać i jak wziąć udział w losowaniu nagród? Warto się tego dowiedzieć jeszcze przed odpowiedzeniem na pytania spisu powszechnego 2021.

Przebiegną charytatywnie ponad tysiąc kilometrów!

Spis powszechny 2021 - nagrody w loterii

Loteria organizowana jest przez Główny Urząd Statystyczny w ramach promowania narodowego spisu powszechnego 2021. Przewidziano w niej nagrody główne oraz nagrody I i II stopnia. Co można wygrać?

Nagrodami glownymi są samochody Toyota Yaris. Do rozlosowania przeznaczono 16 aut. Co ważne, pojazdy mają już wykupioną polisę ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy składający się z OC/AC/NW oraz ASSISTANCE 24h, AC pełne z ryzykiem kradzieży.

Nagrodami I i II stopnia są zaś karty przedpłacone o wartości odpowiednio 1000 i 500 zł. Tych pierwszych do rozdania jest 480. Kart na 500 zł. w puli znajduje się 960

Spis powszechny 2021 - jak wziąć udział w losowaniu nagród?

Aby wziąć udział w loterii spisu powszechnego 2021 trzeba mieć ukończone 18 lat. Po wypełnieniu kwestionariusza należy zachować 10-znakowy kod potwierdzający wzięcie udziału w spisie (jest on wysyłany w oddzielnej wiadomości). Następnie kod rejestrujemy na stronie www.loteria.spis.gov.pl. Pamiętać należy, że przyjmowanie zgłoszeń trwa do północy 22 kwietnia 2021. Dokładny regulamin promocji znajdziecie klikając tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE