Gol! Polska prowadzi z Rosją! Jakub Świerczok strzelcem bramki!

Autor: Andrzej Lange/SE Gol! Polska prowadzi z Rosją! Jakub Świerczok strzelcem bramki!

Polska - Rosja NA ŻYWO. Jaki wynik meczu? Trwa druga połowa meczu z Rosją! Jakub Świerczok strzelcem bramki dla Polski

2021-06-01 21:00

Polska Rosja - WYNIK NA ŻYWO. Gol w meczu Polska - Rosja. Na listę strzelców wpisał się Jakub Świerczok ! Aktualny stan meczu z reprezentacją Rosji pod wodzą Cherchesova to 1:0! W 21. minucie wyrównał Karavaev. Ten wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie meczu sporo zmian.

Jakub Świerczok strzelił bramkę w 4  minucie! Aktualny wynik meczu to 1:0. Asystę zaliczył Frankowski! Do tej pory Polacy mieli niewiele szans, aby zagrozić bramce drużyny Rosji. To się jednak udało! Poniżej najważniejsze wydarzenia z dzisiejszego spotkania.

Polska - Rosja: Jaki wynik meczu? Relacja na żywo. Mecz trwa!

Rozpoczęty w eksperymentalnym składzie mecz rozpoczął się z wielkimi emocjami! Pressing przyniósł efekt 4 minucie!

W 21. minucie wyrównał Karavaev.

Zmiany:

I. Diveyev zmienił po przerwie A. Semenova, który w 26. minucie meczu został ukarany żółtą kartką.

W 56. minucie potrójna zmiana w reprezentacji Polski: B. Bereszyński wszedł za T. Kędziorę, K. Jóźwiak za D.Kowanckiego i J. Bednarek za K. Piątkowskiego

Chwilę po polskich zmianach, na boisko wszedł M. Mukhin, zmienił M. Ozdoeva

63. minuta to zmiana bramkarza w składzie Rosji. Za A. Shunina między słupkami pojawił się M. Safonov. Dodatkowo na boisko wbiegł R. Zhemaletdinov w miejsce A. Miranchuka.

Do pojedynku z Rosją przystąpiliśmy w składzie: Łukasz Fabiański - Puchacz T., Helik M., Piątkowski K., Kędziora T. - Krychowiak G. (C), Frankowski P., Klich M., Kownacki D. - Świderski K., Świerczok J.

Dobrze znany A. Dzyuba zszedł z boiska w 67. minucie spotkania. Za niego pojawił się A. Zabolotnyi. W tym samym czasie Y. Zhirkov zmienił D. Kuzyayeva.

J. Moder, również w 67. minucie zmienił K. Świderskiego

Na 20 minut przed końcem na boisku zameldował się K. Kozłowski. Wymienił M. Klicha.

K. Linetty w 82. min. zmienił P. Frankowskiego.

Mecz zakończył się remisem 1:1!

Polska - Rosja dzisiaj. Za tydzień z Islandią! Za 10 dni...

Mecz z Rosją to dopiero pierwszy sprawdzian Polaków przed Euro 2021. Już za tydzień na Stadionie Miejskim, ale w Poznaniu zagramy z Islandią. Z tą drużyną mamy bardzo dobry bilans spotkań. Ze wszystkich

Za 10 dni, dokładnie 11 czerwca zaczną się wielkie piłkarskie emocje. Tego dnia odbędzie się inauguracja Euro 2021 meczem Turcja - Włochy! Kilka dni później, a dokładnie 14 czerwca Polska zagra swój pierwszy mecz w grupie E ze Słowacją!

Kolejny mecz z Hiszpanią zagramy 19 czerwca. Ostatnie spotkanie w fazie grupowej odbędzie się 23 czerwca, wówczas zmierzymy się ze Szwecją!