Pogoda na lipiec 2021. Czy będzie ciepło? Ile stopni? Długoterminowa prognoza pogody na wakacje

i

Autor: Unsplash Pogoda na lipiec 2021. Czy będzie ciepło? Ile stopni? Długoterminowa prognoza pogody na wakacje

Pogoda na lipiec 2021. FALA UPAŁÓW będzie DŁUŻSZA niż w czerwcu! Zobacz długoterminową prognozę pogody

2021-07-01 9:23

Pogoda na lipiec 2021. Czy w lipcu czekają nas tropikalne upały takie jak w czerwcu? Czy spodziewać się niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych typu burze, wichury i ulewy? Takich informacji z pewnością szuka wiele osób planujących urlop i wypoczynek w nadchodzącym miesiącu. Sprawdź długoterminową prognozę pogody na lipiec! Szczegóły w artykule.

Czerwiec przyniósł nam tropikalne upały - zwłaszcza druga połowa miesiąca. Temperatury w niemal całym kraju przekroczyły nawet 34 stopnie Celsjusza. Od kilku dni przez Polskę przechodzi też niebezpieczny front burzowy, powodujący wiele szkód. Czy lipiec będzie równie gorący i niebezpieczny pod względem zjawisk atmosferycznych? Jaka pogoda w lipcu 2021?

Pogoda na lipiec 2021. Czy będzie gorąco? Ile stopni? Długoterminowa prognoza pogody

Według długoterminowej prognozy pogody, w lipcu nie zabraknie wielu pogodnych dni. Możliwe są również burze. Jak podają fanipogody.pl, na przeważającym obszarze Polski temperatura powinna być powyżej normy wieloletniej. Najcieplej będzie na południu i zachodzie Polski. Nieco chłodniej natomiast na północnym obszarze kraju - tam termometry będą pokazywać od 20 do 29 stopni Celsjusza.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Pogoda na lipiec 2021. Fala upałów dłuższa niż w czerwcu

Więc... jeżeli planujecie urlop w lipcu, możecie być spokojni. Upalnych dni z temperaturą przez wiele dni powyżej 30°C z pewnością nie zabraknie. Co więcej, fale upałów w lipcu mogą być dłuższe niż w czerwcu.

Te osoby komary gryzą częściej! Nie bez przyczyny. Sprawdź 7 powodów! [GALERIA]