Pensje w sieciach handlowych 2022. Ile zarobić można w Lidlu, Biedronce, Netto?

2022-01-19 14:59

Ile wynoszą pensje kasjerów czy magazynierów w popularnych sieciach handlowych? Po nowym roku wielu pracowników sieci handlowych dostało podwyżki. Jak obecnie kształtują się wypłaty dla pracowników sieci handlowych w 2022 roku? Przeczytaj w naszej galerii.

Ile zarobi się w Lidlu, Biedronce czy Auchan w 2022 roku? Jak się okazuje, zarobki w ostatnim czasie w popularnych marketach poszły do góry. Jednak na jakie pensje mogą liczyć pracownicy w najbardziej popularnych sieciach handlowych?

Warto jednak zaznaczyć, iż to, jaką pensję otrzymuje dany pracownik zależy przede wszystkim od miejsca wykonywanej pracy. W centrum Warszawy, gdzie koszty utrzymania są nieco większe niż w małej gminie wiejskiej, zarobki kasjerów, magazynierów oraz innych osób pracujących. W dużym mieście zarobimy po prostu więcej niż w małej miejscowości, nawet w obrębie jednej i tej samej sieci. Poza tym, praca w popularnym dyskoncie czy w markecie może być całkiem opłacalna, zwłaszcza, że można liczyć tam jeszcze na rozmaite benefity.

Pensje w sieciach handlowych 2022. Ile zarobić można w Lidlu, Biedronce, Netto, Kauflandzie, Auchanie?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!