Pasażer chciał wyjść z lecącego samolotu. Próbował otworzyć drzwi!

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Pasażer chciał wyjść z lecącego samolotu. Próbował otworzyć drzwi!

Pasażer chciał wyjść z lecącego samolotu. Próbował otworzyć drzwi!

2021-12-29 18:20

Niespodziewana sytuacja w samolocie lecącym z Danii. Z powodu mgły nad lotniskiem konieczne było przekierowanie maszyny na inny port. To zezłościło jednego z pasażerów, który... próbował wyjść z lecącego samolotu! Jak zakończyła się niebezpieczna sytuacja?

Z powodu mgły nad lotniskiem w położonej na północy Bośni i Hercegowiny Tuzli lecący z Danii samolot przekierowano do Belgradu. Po ogłoszeniu zmiany miejsca lądowania jeden z pasażerów próbował otworzyć drzwi lecącego samolotu.

Czytaj także: W Rosji spadł ŚWIECĄCY śnieg! Niesamowite zjawisko, które warto zobaczyć!

Na zarejestrowanym przez pasażerów nagraniu widać załogę samolotu linii Wizz Air powstrzymującą mężczyznę przed otworzeniem drzwi maszyny. Po obezwładnieniu pasażera próbę podjęła także jego małżonka.

Zatrzymani i z zarzutami

Zarówno będący obywatelem Danii Sulejman Imamović, jak i jego żona zostali zatrzymani przez policję na lotnisku w Belgradzie. Parze postawiono zarzuty karne za podżeganie do nienawiści i nietolerancji na tle narodowościowym, rasowym i religijnym, a także zagrażanie bezpieczeństwu przestrzeni powietrznej - poinformował bośniacki portal Klix.ba.

Czytaj także: NASA zatrudniła teologów by przygotować ludzkość na kontakt z kosmitami

Dlaczego mężczyzna chciał otworzyć drzwi samolotu?

Motywy zachowania Imamovicia nie są jasne. Podczas interwencji załogi samolotu mężczyzna wykrzykiwał obraźliwe hasła pod adresem narodu serbskiego i krzyczał, że nie chce lądować w Serbii. Niewykluczone, że rolę w zachowaniu mężczyzny odegrała zrodzona podczas konfliktu zbrojnego w Bośni z lat 90. trauma lub strach przed ewentualną odpowiedzialnością karną za udział w wojnie, do której pociągnąć go może serbski wymiar sprawiedliwości.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Co nas czeka w 2022 roku? Sprawdź, czy jesteś gotowy na rewolucyjne zmiany!

Pytanie 1 z 12
1. To będzie rok drożyzny. Ile, według prognoz ekspertów, ma wynieść w połowie roku inflacja?
Szampan i jego musujący kuzyni – co warto o nich wiedzieć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE