klub

i

Autor: Pixaby Otwarcie klubów 2021. Kiedy kluby będą otwarte?

Kiedy otwarcie klubów nocnych i dyskotek? Kiedy pójdziemy na imprezę? [DATA]

2021-06-02 14:47

Otwarcie klubów nocnych i dyskotek? Kiedy będzie można pójść na imprezę taneczną? Te pytania zadaje sobie wiele osób. Otwarły się już ogródki restauracyjne, można także zjeść posiłek w lokalu. A co z klubami? Od kiedy otwarcie klubów nocnych 2021? Minister zdrowia na ostatniej konferencji prasowej wypowiedział się na ten temat.

Spis treści

  1. Otwarcie klubów 2021. Luzowanie obostrzeń w Polsce
  2. Otwarcie klubów i dyskotek. Czy kluby są otwarte?

Otwarcie klubów 2021. Luzowanie obostrzeń w Polsce

Otwarcie klubów nocnych, kiedy? Przypomnijmy, że luzowanie obostrzeń w Polsce po tegorocznym lockdownie rozpoczęło się pod koniec kwietnia. Jako pierwsze otworzyły się m.in. salony fryzjerskie, można było uprawiać sport w grupach na świeżym powietrzu, na naukę hybrydową przeszły najmłodsi uczniowie. Stopniowo w Polsce mają być też otwierane kolejne branże. Od soboty, 15 maja działalność wznowiły ogródki restauracyjne. Natomiast od 28 maja można zjeść już posiłek w środku lokalu.

A kiedy kluby będą otwarte?

Otwarcie klubów i dyskotek. Czy kluby są otwarte?

Wszyscy cieszą się z luzowania obostrzeń w Polsce, ale wciąż nie wiadomo, co z niektórymi branżami. Kiedy kluby zostaną otwarte? W opublikowanym 6 maja rozporządzeniu czytamy, że kluby nocne i dyskoteki pozostaną zamknięte do 5 czerwca. Co dalej? Czy po tej dacie wznowią działalność?

W środę, 2 czerwca odbyła się kolejna konferencja prasowa. Minister zdrowia zdradził plan luzowania obostrzeń od 6 do 26 czerwca. Kiedy otwarcie klubów i dyskotek? Niestety nie mamy dobrych wieści. Na otwarcie klubów nocnych i dyskotek będzie trzeba jeszcze poczekać. Adam Niedzielski wykluczył wznowienie działalności tej branży w najbliższym czasie.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE