Kiedy otwarcie klubów nocnych i dyskotek? Kiedy pójdziemy na imprezę? [DATA]

2021-06-02 14:47 nm STAN
klub
Autor: Pixaby Otwarcie klubów 2021. Kiedy kluby będą otwarte?

Otwarcie klubów nocnych i dyskotek? Kiedy będzie można pójść na imprezę taneczną? Te pytania zadaje sobie wiele osób. Otwarły się już ogródki restauracyjne, można także zjeść posiłek w lokalu. A co z klubami? Od kiedy otwarcie klubów nocnych 2021? Minister zdrowia na ostatniej konferencji prasowej wypowiedział się na ten temat.

Spis treści

  1. Otwarcie klubów 2021. Luzowanie obostrzeń w Polsce
  2. Otwarcie klubów i dyskotek. Czy kluby są otwarte?

Otwarcie klubów 2021. Luzowanie obostrzeń w Polsce

Otwarcie klubów nocnych, kiedy? Przypomnijmy, że luzowanie obostrzeń w Polsce po tegorocznym lockdownie rozpoczęło się pod koniec kwietnia. Jako pierwsze otworzyły się m.in. salony fryzjerskie, można było uprawiać sport w grupach na świeżym powietrzu, na naukę hybrydową przeszły najmłodsi uczniowie. Stopniowo w Polsce mają być też otwierane kolejne branże. Od soboty, 15 maja działalność wznowiły ogródki restauracyjne. Natomiast od 28 maja można zjeść już posiłek w środku lokalu.

A kiedy kluby będą otwarte?

Otwarcie klubów i dyskotek. Czy kluby są otwarte?

Wszyscy cieszą się z luzowania obostrzeń w Polsce, ale wciąż nie wiadomo, co z niektórymi branżami. Kiedy kluby zostaną otwarte? W opublikowanym 6 maja rozporządzeniu czytamy, że kluby nocne i dyskoteki pozostaną zamknięte do 5 czerwca. Co dalej? Czy po tej dacie wznowią działalność?

W środę, 2 czerwca odbyła się kolejna konferencja prasowa. Minister zdrowia zdradził plan luzowania obostrzeń od 6 do 26 czerwca. Kiedy otwarcie klubów i dyskotek? Niestety nie mamy dobrych wieści. Na otwarcie klubów nocnych i dyskotek będzie trzeba jeszcze poczekać. Adam Niedzielski wykluczył wznowienie działalności tej branży w najbliższym czasie.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Najnowsze