Niezwykłe oświadczyny ukraińskiego żołnierza. Nagranie podbija sieć! [WIDEO]

2022-03-08 8:43
Niezwykłe oświadczyny ukraińskiego żołnierza. Nagranie podbija sieć! [WIDEO]
Autor: Twitter: NEXTA Niezwykłe oświadczyny ukraińskiego żołnierza. Nagranie podbija sieć! [WIDEO]

Kolejna poruszająca historia z Ukrainy obiegła sieć. Tym razem portal Nexta opublikował na Twitterze nagranie z niezwykłych oświadczyn ukraińskiego żołnierza. "Żeby zrozumieć to wideo, musicie obejrzeć do końca" – czytamy w opisie filmiku, który uzyskał już ponad 30 tys. polubień i ponad 7 tys. udostępnień.

W Ukrainie trwa wojna. Wojsko i ludność cywilna broni się przed brutalną napaścią ze strony Rosji. Mimo to zwyczajne życie nie zamarło. Nie tak dawno pisaliśmy o ceremonii zaślubin, która rozpoczęła się w urzędzie, ale po chwili wszyscy musieli przenieść się do schronu w związku z alarmem przeciwlotniczym. Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczysz w artykule: ŚLUB W SCHRONIE - powiedzieli sobie "tak" kryjąc się przed rosyjskim ostrzałem.

Wojna w Ukrainie. Niezwykłe oświadczyny żołnierza. Nagranie podbija sieć!

To jednak nie jedyna poruszająca historia. Serwis Nexta opublikował na Twitterze nagranie z oświadczyn ukraińskiego żołnierza. "Żeby zrozumieć to wideo, musicie obejrzeć do końca" – czytamy w opisie filmiku, który uzyskał już ponad 30 tys. polubień i ponad 7 tys. udostępnień.

Widać na nim, jak żołnierze zatrzymują do kontroli samochód. Z volkswagena wysiadają cztery osoby - mężczyzna i trzy kobiety. Wszyscy stają przed drzwiami auta i są przeszukiwani. W pewnym momencie jeden z żołnierzy z pierścionkiem i kwiatami klęka przed kobietą. Okazało się, że w ten nietypowy sposób postanowił oświadczyć się swojej wybrance. Ta obejmuje żołnierza i wypowiada "TAK".

"Odrobina szczęścia w środku brutalnej wojny", "Łzy szczęścia na wojnie, coś pięknego" – komentują internauci.

Czy warto pomagać? (Ukraina)
Listen to "O wojnie w Ukrainie" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze