Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami zrobimy zakupy? [DATY]

i

Autor: Unsplash - Heidi Fin Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami zrobimy zakupy? [DATY]

Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami zrobimy zakupy?

2021-12-11 12:29

Niedziele handlowe w grudniu 2021. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym wiele osób planuje już świąteczne zakupy. Te najwygodniej jest zrobić w dni wolne od pracy. Niestety z powodu obowiązującego w Polsce zakazu handlu w niedziele możliwości mamy nieco mniej. Sprawdź, które niedziele w grudniu będą handlowe! Szczegóły poniżej.

Od 2020 roku w Polsce obowiązuje zakaz handlu we wszystkie niedziele miesiąca. W ciągu roku jest jednak kilka wyjątków. Wyznaczono je m.in. w pobliżu najważniejszych świąt i wydarzeń, tak by każdy miał czas na zrobienie większych zakupów. W 2021 roku niedziel handlowych przewidziano siedem, z czego pięć już za nami. Kiedy wypadają dwie ostatnie?

Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami będzie można zrobić zakupy?

W 2021 roku dwie ostatnie niedziele handlowe wypadają tuż przed świętami Bożego Narodzenia. To dobra wiadomość dla osób, które zastanawiają się, kiedy wybrać się po prezenty. Niedziele handlowe w grudniu 2021 zostały wyznaczone na 12 grudnia oraz 19 grudnia. Kolejna niedziela handlowa wypada natomiast dopiero w 2022 roku - 30 stycznia.

Wybierając się po świąteczne zakupy należy pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą maseczkę ochronną. Zakrywanie nosa i ust w związku z pandemią koronawirusa wciąż jest obowiązkowe w tego typu miejscach publicznych. Warto też pamiętać o zachowaniu dystansu i dezynfekcji rąk.

Sedno Sprawy - Krzysztof Gawkowski

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

LEL, SWAG i YOLO- czyli jak dobrze znasz młodzieżowy slang!?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od łatwych pytań. Co oznacza słowo FEJM?