Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami zrobimy zakupy? [DATY]

i

Autor: Unsplash - Heidi Fin Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami zrobimy zakupy? [DATY]

Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami zrobimy zakupy?

2021-12-11 12:29

Niedziele handlowe w grudniu 2021. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym wiele osób planuje już świąteczne zakupy. Te najwygodniej jest zrobić w dni wolne od pracy. Niestety z powodu obowiązującego w Polsce zakazu handlu w niedziele możliwości mamy nieco mniej. Sprawdź, które niedziele w grudniu będą handlowe! Szczegóły poniżej.

Od 2020 roku w Polsce obowiązuje zakaz handlu we wszystkie niedziele miesiąca. W ciągu roku jest jednak kilka wyjątków. Wyznaczono je m.in. w pobliżu najważniejszych świąt i wydarzeń, tak by każdy miał czas na zrobienie większych zakupów. W 2021 roku niedziel handlowych przewidziano siedem, z czego pięć już za nami. Kiedy wypadają dwie ostatnie?

Niedziele handlowe w grudniu 2021. W które niedziele przed świętami będzie można zrobić zakupy?

W 2021 roku dwie ostatnie niedziele handlowe wypadają tuż przed świętami Bożego Narodzenia. To dobra wiadomość dla osób, które zastanawiają się, kiedy wybrać się po prezenty. Niedziele handlowe w grudniu 2021 zostały wyznaczone na 12 grudnia oraz 19 grudnia. Kolejna niedziela handlowa wypada natomiast dopiero w 2022 roku - 30 stycznia.

Wybierając się po świąteczne zakupy należy pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą maseczkę ochronną. Zakrywanie nosa i ust w związku z pandemią koronawirusa wciąż jest obowiązkowe w tego typu miejscach publicznych. Warto też pamiętać o zachowaniu dystansu i dezynfekcji rąk.

Sedno Sprawy - Krzysztof Gawkowski

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

LEL, SWAG i YOLO- czyli jak dobrze znasz młodzieżowy slang!?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od łatwych pytań. Co oznacza słowo FEJM?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE