To koniec z dzieleniem konta na Netflixie?! Są już pierwsze ograniczenia

i

Autor: Pixaby To koniec z dzieleniem konta na Netflixie?! Są już pierwsze ograniczenia

To koniec z dzieleniem konta na Netflixie?! Są już pierwsze ograniczenia

2021-03-12 10:12

Koniec z dzieleniem konta na Netflixie? Tak może stać się już w najbliższym czasie. Platforma już przeprowadziła pierwsze testy w tej sprawie. Czy to oznacza, że każdy z użytkowników będzie musiał mieć swoje konto na Netflixie? Taka sytuacja spowodowałaby znaczny wzrost opłat za korzystanie z platformy. Więcej przeczytacie w naszym materiale.

Spis treści

  1. Netflix zablokuje możliwość dzielenia konta? Są już pierwsze ograniczenia
  2. Koniec z dzieleniem konta na Netflixie? Czy mamy się czego obawiać?

Netflix zablokuje możliwość dzielenia konta? Są już pierwsze ograniczenia

Czy Netflix zablokuje możliwość dzielenia kontra przez kilka osób? To byłby spory cios w kieszenie użytkowników. Pojawiły się już pierwsze ograniczenia. Póki co tymczasowe. Dotyczą one części użytkowników, którzy mają dostęp do tego samego konta na Netflixie. Jak podał "The Hollywood Reporter", korzystający z platformy po zalogowaniu zobaczyli komunikaty w stylu: "jeśli nie mieszkasz z właścicielem tego konta, potrzebujesz własnego, by kontynuować oglądanie".

Użytkownik, który spotka się z taką informacją, musi zweryfikować swoją tożsamość. Można też zrobić to później, ale będziemy mieć ograniczoną możliwość do korzystania z Netflixa.

Drony patrolują drogi w Lubelskiem

Koniec z dzieleniem konta na Netflixie? Czy mamy się czego obawiać?

Do opcji dzielenia konta na Netflixie przyzwyczaili się chyba wszyscy użytkownicy. Na miesięczny abonament mogło bowiem zrzucać się kilka osób. Czy wspomniane działania to tylko test, czy faktycznie to koniec z dzieleniem konta na Netflixie? Z pewnością przekonamy się niebawem.

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?