Nagranie słynnego Coffin dance sprzedane za ogromną sumę! Pieniądze wesprą walczącą Ukrainę

i

Autor: screen Youtube/ DigiNeko Nagranie słynnego "Coffin dance" sprzedane za ogromną sumę! Pieniądze wesprą walczącą Ukrainę

Nagranie słynnego "Coffin dance" sprzedane za ogromną sumę! Pieniądze wesprą walczącą Ukrainę [WIDEO]

2022-04-13 13:49

Pamiętacie "Coffin dance", czyli tańczących grabarzy z Ghany? Nagranie szybko stało się hitem. Grupa z Ghany postanowiła teraz sprzedać wideo ze swoim udziałem, a część dochodu przeznaczyć na pomoc Ukrainie. Kwota robi wrażenie!

To wideo widział chyba każdy! O "Coffin dance" zrobiło się głośno na początku pandemii koronawirusa. Nagranie jakie szalało po sieci, przedstawiało specjalny układ choreograficzny, w którym głównym atrybutem była trumna. W tle można było usłyszeć utwór "Astronomia" Tony'ego Igy'ego. Tańczący grabarze z Ghany szybko stali się bohaterami różnych przeróbek czy memów.

Teraz zespół postanowił wykorzystać swoją popularność w szczytnym celu. Nana Otafrija - bo tak właśnie nazywa się grupa mężczyzn z Ghany sprzedała swoje słynne nagranie studiu muzycznemu 3F Music. Kwota? 1 047 806 dolarów amerykańskich w walucie NFT. Studio posiada więc oryginalny certyfikat cyfrowy, potwierdzające, że jest on właścicielem wideo. Grabarze z Ghany wciąż posiadają prawa autorskie do nagrania.

Cześć wspomnianej kwoty grupa postanowiła przekazać ukraińskiej fundacji "Wróć Żywym". Konto zasilono sumą 250 tysięcy dolarów.

Wystartował sezon ogródkowy w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE