Myśliwy chciał iść na polowanie a tam... RYŚ na AMBONIE MYŚLIWSKIEJ! To nagranie rozbawia DO ŁEZ! [WIDEO]

i

Autor: twitter.com

Myśliwy chciał iść na polowanie a tam... RYŚ na AMBONIE MYŚLIWSKIEJ! To nagranie rozbawia DO ŁEZ! [WIDEO]

2021-12-09 13:03

Nie takiego widoku spodziewał się twórca nagrania, który stojąc pod myśliwską amboną zauważył, że... ktoś jest w środku. Przyjrzał się bliżej i zamarł. Pięknym widokom z ambony przyglądał się... RYŚ! Co tam robił? Internauci mają swoje teorie! ZOBACZ nagranie.

"Wszystkie Ryśki to porządne chłopy!" - cytują internauci pod filmem z nowym myśliwym w ambonie. Film opublikowany na Twitterze rozbawia do łez, tym bardziej, że i sam autor nie może uwierzyć w to co widzi - ba! On nawet z zaciekawionym rysiem rozmawia! 

Zwierzęta na polowaniu to rzecz całkowicie normalna. Fakt, że zwierzęta te nie są na łonie natury, a w miejscu, w którym są myśliwi - jest dla wielu nie do pojęcia. Taki widok zastał autor nagrania. Zbliżył się do myśliwskiej ambony i powiedział do napotkanego zwierzęcia: "Rysiu, pokaż się!" 

Zwierzę, choć mało zainteresowane spojrzało jakby od niechcenia i wróciło do oglądania widoków z ambony. Internauci są rozbawieni do łez!

ZOBACZ WIDEO!

"Toż widać że zajęty polowaniem", "I to jest prawdziwy myśliwy którego szanuję" - to tylko nie które z wpisów pod filmem! 

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: Martwię się o szkoły