Hiszpania - Chorwacja. NIESAMOWITY BŁĄD! Bramkarz nie trafił w piłkę

Autor: Twitter Hiszpania - Chorwacja. NIESAMOWITY BŁĄD! Bramkarz nie trafił w piłkę

Mecz Hiszpania - Chorwacja. ALE SAMOBÓJ! Bramkarz Hiszpanii nie trafił w piłkę [WIDEO]

2021-06-28 19:51

Mecz Hiszpania - Chorwacja. Niewyobrażalny błąd bramkarza Hiszpanii! Unai Simon skiksował i nie trafił w piłkę podaną przez jednego z obrońców. Futbolówka wpadła do siatki i wyprowadziła Chorwatów na prowadzenie 1:0!

KOLOSALNY BŁĄD w meczu Hiszpania - Chorwacja! Bramkarz gospodarzy Unai Simon nie trafił w piłkę zagraną do niego przez jednego z obrońców. Futbolówka minęła hiszpańskiego golkipera i potoczyła się do siatki. Dzięki błędowi Siimona Chorwacja wyszła w 1/8 finału na prowadzenie 1:0. Sytuacja była o tyle kuriozalna, że kilkadziesiąt sekund wcześniej prawdopodobnie miała miejsce ręka w polu karnym rywali Hiszpanów, jednak arbiter nie podyktował rzutu karnego.

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI: Mecz Chorwacja - Hiszpania 3:5: BRAMKI, GOLE, SKRÓT MECZU, WYNIK, STATYSTYKI [WIDEO]

Mecz Chorwacja - Hiszpania - WYNIK, BRAMKI, KTO WYGRAŁ, STATYSTYKI

Aktualizacja, godz. 18.38: W 38. minucie spotkania Hiszpanie wyrównali stan spotkania. Gola na 1:1 zdobył Pablo Sarabia.

Aktualizacja, godz. 19.14: Od 57. minuty Hiszpania prowadzi w spotkaniu z Chorwacją 2:1. Strzelcem drugiego gola był César Azpilicueta.

Aktualizacja, godz. 19.37: Na 3:1 dla Hiszpanii w 77. minucie podwyższył Ferran Torres.

Aktualizacja, godz. 19.42: Ależ emocje w końcówce! Chorwaci jeszcze przed szansą na remis. W 85. minucie Chorwaci strzelają gola na 2:3.

Aktualizacja, godz. 19.49: Co za MECZ! 3:3! Mario Pašalić strzela głowa na remis. Chorwacja wciąż w grze o awans, a przed nami prawdopodobnie dogrywka.

ZOBACZ GALERIĘ: MEMY po meczu Szwecja - Polska!

Raport z anteny 28.06, godz.10

Mecz Hiszpania - Chorwacja w 1/8 finału - WYNIK, STATYSTYKI, BRAMKI

Hiszpania ma za sobą okres absolutnej piłkarskiej dominacji. Mistrzostwo Europy zdobywała w 2008 i 2012 roku, a w 2010 sięgnęła po mistrzostwo świata. Ostatnie wielkie turnieje były już jednak znacznie słabsze w wykonaniu reprezentacji tego kraju.

Mundial 2014 Hiszpanie zakończyli już na fazie grupowej, a Euro 2016 i MŚ 2018 na 1/8 finału. Teraz na drodze ich pierwszego od dziewięciu lat awansu do najlepszej ósemki stoją Chorwaci, z którymi mierzyli się w grupie podczas dwóch poprzednich ME. W 2012 roku Hiszpania wygrała 1:0, a cztery lata później przegrała 1:2. Wówczas zwycięską bramkę dla Chorwacji zdobył w 87. minucie Perisic.

Mecz Hiszpania - Chorwacja to 5. ze spotkań w 1/8 finalów Euro 2020. Zwycięzca przejdzie do fazy ćwierćfinałów. Jeszcze dziś, 28 czerwca, o godz. 21 rozpocznie się spotkanie Francja - Szwajcaria.

• 1/8 finału: Chorwacja - Hiszpania 1:3 w 77. min.

• 28.06. Kopenhaga (PAP)1/8 finału: Chorwacja - Hiszpania 1:3 w 77. min.

• Bramki: 1:0 Pedri Gonzalez (21-samobójcza), 1:1 Pablo Sarabia (38), 1:2 Cesar Azpilicueta (57-głową), 1:3 Ferran Torres (77).
  • Żółta kartka - Chorwacja: Marcelo Brozovic.
  • Sędzia: Cuneyt Cakir (Turcja). Widzów 22 000.