Obostrzenia na wakacje 2021. Możliwe nawet 100% OBŁOŻENIA w hotelach!  [NOWE LIMITY]

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Luzowanie obostrzeń na wakacje. Konferencja Mateusza Morawieckiego i Adama Niedzielskiego w czwartek

Luzowanie obostrzeń na wakacje 2021. Konferencja Mateusza Morawieckiego i Adama Niedzielskiego w czwartek

2021-06-09 11:29

Luzowanie obostrzeń na wakacje 2021 zostanie ogłoszone jeszcze w tym tygodniu. Jak stwierdził minister Adam Niedzielski – zostaną przedstawione w czwartek bądź w piątek. Minister zdrowia Adam Niedzielski razem z premierem Mateuszem Morawieckim przedstawią pakiet rozwiązań epidemicznych na cały okres wakacji. - Nasz proces luzowania obostrzeń jest rozsądny – stwierdził Niedzielski.

Adam Niedzielski komentując dzisiejsze doniesienia na temat ilości nowych zachorowań powiedział: Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, jeżeli chodzi o sytuację epidemiczną, ponieważ jeden z podstawowych parametrów obserwowanych w toku pandemii, czyli liczba zakażeń na 100 tys. mieszkańców, zredukowany został do jednego przypadku w skali kraju na 100 tys. To dosyć symboliczne – mówił antenie TVP Info. Minister zdrowia przypominał, że w czasie apogeum trzeciej fali pandemii, przykładowo w woj. śląskim było średnio 100 przypadków na 100 tys. Przekazał także informacje na temat tego kiedy wspólnie z premierem Mateuszem Morawiecki ogłoszą obostrzenia na wakacje 2021.

CZYTAJ TAKŻE: Wyciekły dokumenty ze skrzynki e-mail szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka!

Luzowanie obostrzeń na wakacje 2021. Konferencja Morawieckiego i Niedzielskiego w czwartek

Aktualne obostrzenia w kraju będą luzowane na okres wakacji 2021. Jakie dokładnie będą obowiązywały zasady, tego mamy dowiedzieć się w czwartek podczas konferencji premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Prawdopodobnie jutro bądź w piątek razem z panem premierem Mateuszem Morawieckim przedstawimy pakiet rozwiązań, który będzie dotyczył całego okresu wakacji, by pokazać dłuższą perspektywę i dać Polakom zaplanowania wakacji. Proszę o odrobinę cierpliwości. Jutro razem z panem premierem będziemy komunikowali te informacje – poinformował

Jak dodał minister: "Widać, że zmiana skali jest ogromna. Ale to też pokazuje, że nasz proces luzowania obostrzeń jest rozsądny. Krok po kroku obserwowanie efektów i podejmowanie dalszych decyzji musi być robione w spokojnej atmosferze".

Luzowanie obostrzeń na wakacje 2021. Co może zostać poluzowane?

Luzowanie obostrzeń na wakacje mogą dotyczyć głównie życia społecznego, w tym najważniejszych:

  • Koncerty
  • Zgromadzenia
  • Wesel i imprez okolicznościowych
  • Klubów nocnych i dyskotek
  • Restauracji, hoteli
  • Siłownie, kluby fitness, baseny, aquaparki
  • Wydarzeń sportowych
Złodzieje wysadzili bankomat w banku na Karłowicach

Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??

Pytanie 1 z 8
MĘŻCZYŹNI: Rzut oburącz piłką o wadze 3 kg. Ile metrów muszą rzucić mężczyźni?
Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??