Królowa Elżbieta II

i

Autor: AP Królowa Elżbieta II

Książę Karol zarażony koronawirusem. Co z królową Elżbietą?

2022-02-10 20:38

Książę Karol jest zakażony koronawirusem. Wiadomo, że brytyjska królowa Elżbieta II widziała się ze swoim najstarszym synem dwa dni temu. Czy możliwe, że też choruje na Covid-19? Jaki jest stan zdrowia królowej? Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

Książę Karol zakażony koronawirusem

W czwartek poinformowano, że przeprowadzony rano test na obecność koronawirusa dał u księcia Karola wynik pozytywny, wskutek czego zmuszony on został odwołać wizytę w Winchester i obecnie przebywa w izolacji. Dla 73-letniego następcy tronu to już drugie zakażenie koronawirusem - pierwsze miało miejsce w marcu 2020 roku, ale przebieg choroby był wtedy łagodny.

Czytaj także: HORROR ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI - przez lata więzili syna w skrzyni!

Jak czuje się książę Karol?

Nie podano żadnych informacji na temat obecnego stanu zdrowia Karola, ale fakt, że pozytywny wynik miał miejsce podczas rutynowego testu, a odwołanie wizyty nastąpiło w ostatniej chwili, sugeruje, że książę nie miał żadnych objawów. Potwierdzono natomiast, że następca tronu otrzymał trzy dawki szczepionki przeciw Covid-19. Wiadomo także, że 95-letnia Elżbieta II też przyjęła trzy dawki.

W środę wieczorem książę Karol wraz z żoną, księżną Camillą, brał udział w przyjęciu w British Museum na cześć British Asian Trust, organizacji charytatywnej działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa w południowej Azji. Wśród gości byli m.in. minister finansów Rishi Sunak i minister spraw wewnętrznych Priti Patel. U księżnej Camilli przeprowadzony w czwartek rano test na obecność koronawirusa dał wynik negatywny.

Czytaj także: Tysiące domowych pupili zostało uśpionych! Powodem jest Delta

Czy królowa Elżbieta jest zakażona?

Jak podają brytyjskie media, królowa Elżbieta II widziała się ze swoim najstarszym synem księciem Karolem, dwa dni temu, ale nie wykazuje objawów Covid-19.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Największe książkowe bestsellery. Uzupełnij jedno słowo!

Pytanie 1 z 12
Wśród światowych bestsellerów nie brakuje fantastyki, a prym wiodą przygody Harry’ego Pottera. Książki z tego cyklu wydano kilkaset milionów razy… A pierwsza z nich to Harry Potter i filozoficzne co?
Wykorzystał moment nieuwagi i ukradł portfel! Wszystko się nagrało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE