Krzysztof Krawczyk zarażony koronawirusem. Trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

2021-03-23 19:54
Krzysztof Krawczyk
Autor: AKPA Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk jest zarażony koronawirusem. Piosenkarz poinformował, że przebywa w szpitalu. - Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło - czytamy na oficjalnym profilu Krawczyka. W jakim jest stanie?

Krzysztof Krawczyk w ciężkim stanie w szpitalu. Piosenkarz jest zarażony koronawirusem. Poinformował o tym w mediach społecznościowych.

- Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! Wasz Krzysztof Krawczyk - czytamy

Krzysztof Krawczyk ma 75 lat i bez wątpienia jest legendą polskiej sceny muzycznej. Karierę rozpoczął w zespole Trubadurzy. W 1973 r. rozpoczął karierę solową. Wśród jego najbardziej znanych utworów są m.in. "Parostatek", "Chciałem być" czy "Mój Przyjacielu". W październiku Krzysztof Krawczyk poinformował, że kończy karierę.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Dokończ piosenkę Krzysztofa Krawczyka!

Pytanie 1 z 10
"Za Tobą pójdę jak na bal, nie obejrzę się. Nikt mnie nie zatrzyma ____________"
Dr Grzesiowski podsumowuje rok pandemii i mówi, co nas czeka w przyszłości
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze