Mateusz Morawiecki

i

Autor: Andrzej Lange/SUPER EXPRESS Nowy Ład. Morawiecki zapowiada "Nowe 500 Plus". Nawet 12 tys. zł dla rodzin

Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia: 14.04.2021. Czy zdejmą obostrzenia?

2021-04-14 9:16

Już 14 kwietnia rząd poinformuje, co dalej z covidowymi restrykcjami w Polsce. Nieoficjalnie mówi się o powrocie najmłodszych do żłobków i przedszkoli, czy wprowadzeniu ograniczeń w konkretnych regionach. Co ogłoszą Minister Zdrowia i Mateusz Morawiecki? O której i gdzie oglądać konferencję? Jakie są nowe obostrzenia? Rząd wprowadzi czarne strefy? Tego dowiemy się na konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego. Transmisja odbędzie się online i w TV na żywo.

Spis treści

  1. Konferencja prasowa Ministra Zdrowia: o której oglądać 14 kwietnia?
  2. Konferencja premiera i Ministra Zdrowia 14.04.2021: gdzie oglądać na żywo w TV i online?

Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia: 14.04.2021. Czy zdejmą obostrzenia? W środę 14 kwietnia Mateusz Morawiecki wraz z Adamem Niedzielski na konferencji prasowej przedstawią informacje o tym, jak funkcjonować będziemy przez kolejne dwa tygodnie. Obecne obostrzenia obowiązują do 18 kwietnia. Zamknięte pozostają między innymi: sklepy budowlane, sklepy RTV, księgarnie, a także salony fryzjerskie i inne salony usługowe. Czy zostanie przedłużony twardy lockdown? A może powrócimy do podziału Polski na strefy? Nieoficjalnie mówi się o otworzeniu żłobków i przedszkoli od 19 kwietnia. Na możliwość ponownego otworzenia biznesu w ścisłym reżimie sanitarnym liczą również między innymi  fryzjerzy i kosmetyczki. Nie da się ukryć, ze po ostatnim weekendzie liczba zachorowań spadła, a co za tym idzie, może się okazać, że powoli wygrywamy w nierównej walce z trzecią falą koronawirusa. Ponadto od środy 14 kwietnia na szczepienia mogą się zapisywać 57-latkowie, którzy wcześniej nie wypełnili zgłoszenia. Czy rząd zdecyduje się na luzowanie obostrzeń?

W pabianickim szpitalu kończył się tlen dla chorych na COVID-19. Policja eskortowała cysternę aż ze Śląska!

Konferencja prasowa Ministra Zdrowia: o której oglądać 14 kwietnia?

Dzisiaj (14 kwietnia) o godz. 10.30 odbędzie się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i sekretarza stanu w KPRM, rzecznika prasowego rządu Piotra Mullera. To na niej powinniśmy poznać najnowsze informacje.

Konferencja premiera i Ministra Zdrowia 14.04.2021: gdzie oglądać na żywo w TV i online?

Konferencja prasowa 14 kwietnia transmitowana będzie przez największe stacje informacyjne takie jak: TVN24, Polsat News i TVP Info. Publiczny nadawca dodatkowo prowadzi bezpłatny streaming swojej telewizji informacyjnej. Tam również będzie można obejrzeć konferencję. Wystąpienie transmitowane są również w mediach społecznościowych. Każda konferencja prasowa rządzących jest udostępniana zarówno na Facebooku jak i Twitterze.

Sonda
Co sądzisz na temat robienia zapasów w obliczu zagrożenia koronawirusem?