Konferencja prasowa Ministra Edukacji 8.1.2021 - GODZINA. Gdzie oglądać? Kiedy dzieci wrócą do szkół?

2021-01-08 12:41 a.d.
Przemysław Czarnek
Autor: Autor: PAP/Wojtek Jargiło Przemysław Czarnek

Konferencja prasowa Ministra edukacji 8.1.2021 - GODZINA. Gdzie oglądać? Kiedy dzieci wrócą do szkół? Mateusz Morawiecki już wcześniej podkreślił, że powrót dzieci do szkół nie jest związany bezpośrednio z programem szczepień, które planowane są również wśród nauczycieli. Na tę decyzję wpływ będą miały inne wpływ inne czynnik takie jak liczba zachorowań w kraju. Czy szkoła wystartuje od 18 lutego?

Konferencja prasowa Ministra edukacji 8.1.2021 - o której godzinie i gdzie transmisja? Ta wiadomość z pewnością przyda się wszystkim osobom, które śledzą rządowe komunikaty. W ostatnich dniach jest ich coraz więcej. Przemysław Czarnek 8 stycznia ma odnieść się do kwestii powrotu dzieci do szkół po feriach. O godzinie 10.00 pod kierownictwem premiera Mateusza Morawieckiego zebrał się Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego, który miał obradować nad problemem. Jak udało nam się dowiedzieć, w konferencji prasowej oprócz ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka weźmie też udział szefujący GIS Krzysztof Saczka. Warto pamiętać, że powrót do szkół dzieci 18 stycznia odbywałby się w ścisłym reżimie sanitarnym.

Sąd wznowił przewód ws. naczelniczki poczty w Sieniawie

Konferencja prasowa Ministra Edukacji 8.1.2021 - GODZINA. Gdzie oglądać? Kiedy dzieci wrócą do szkół?

Minister edukacji Przemysław Czarnek wypowie się dla mediów po godzinie 14:00 w piątek 8 stycznia. Konferencja transmitowana będzie na żywo między innymi w TV - TVN24 i TVP Info.

AKTUALIZACJA: Po godzinie 13.00 pojawiła się informacja o przełożeniu konferencji prasowej. Nie ma jednak informacji czy odbędzie się ona jeszcze 8 stycznia, czy też poczekać musimy na kolejne dni.

Dzisiaj (8 stycznia) o godz. 13:15 przed #KPRM odbędzie się briefing rzecznika prasowego rząd.

Najnowsze