Kierowca zablokował wyjazd z dwóch strażackich garaży. Wrócił po... SZEŚCIU godzinach [ZDJĘCIA]

2021-06-22 21:20

Internet obiegło zdjęcie srebrnego mercedesa zaparkowanego przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Augustowie-Lipowcu. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że samochód całkowicie blokował wyjazd z dwóch strażackich garaży. Co ciekawe, kierowca wrócił dopiero po sześciu godzinach. Nie pozostał jednak bezkarny.

Ogromną bezmyślnością i zupełnym brakiem odpowiedzialności wykazał się kierowca osobowego mercedesa. Samochód zaparkował przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Augustowie-Lipowcu blokując całkowicie wyjazd z dwóch strażackich garaży. - Taka sytuacja... Właściciel tej srebrnej strzały otrzymuje od strażaków tytuł "Kierowiec Roku" - w kategorii parkowanie - napisali na swoim profilu facebookowym druhowie z OSP Augustów - Lipowiec. 

Na miejsce wezwana została policja, która ukarała kierowcę mandatem. - Kierowca wrócił po samochód... po 6 godzinach. Na szczęście w tym czasie strażacy nie byli alarmowani do żadnej akcji. Ciężko powiedzieć, jak wtedy skończyłaby się ta sytuacja - informuje portal OSP.pl.

Raport z anteny 22.06, godz.10

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!