kadr z nagrania

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=kHgqyq-Kh7o&t kadr z nagrania

Kierowca miał wiele szczęścia, bryła lodu przebiła przednią szybę jego samochodu! [WIDEO]

2021-11-26 11:44

Wkrótce czekają nas pierwsze opady śniegu. Meteorolodzy ostrzegają o dużych opadach co oznaczać będzie także konieczność odśnieżania zaległego na dachach śniegu przez administratorów budynków. Spadający z dużej wysokości zbity w bryły śnieg i lód może być śmiertelnie niebezpieczny. Kierowca z północnych Chin może mówić o wyjątkowym szczęściu. Zobaczcie wideo.

Sopel lodu omal go nie zabił

Nagranie udostępnił portal twojapogoda.pl. Wypadek zarejestrowały kamery z chińskiego miasta Harbin. Mężczyzna, który zaparkował auto w pobliżu budynku może mówić o olbrzymim szczęściu. Dosłownie chwilę przed incydentem wyszedł z auta by porozmawiać z kolegą. Za raz po tym jak opuścił auto, bryła lodu spadła z okolicznego budynku, przebiła się przez szybę jego auta i wylądowała na siedzeniu które przed chwilą opuścił.

Sporej wielkości bryła lodu, spadła z 15 piętra pobliskiego wieżowca. Lód przebił się przez szybę auta, a jego kawałki rozprysnęły się na spore kawałki, które uderzyły obu mężczyzn stojących obok samochodu w głowę. Na szczęście nic im się nie stało. Niewątpliwie nagranie uświadamia jak ważne jest odśnieżanie nie tylko chodników, ale i dachów. Warto o tym pamiętać, bo jeśli poczekamy z tym zbyt długo może dojść do tragedii. Duża ilość zbitego śniegu lub jak w tym wypadku bryła lodu spadająca z olbrzymią prędkością z dużej wysokości stanowi poważne zagrożenie dla ludzi.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nielegalne paszporty covidowe. Kolejne osoby zatrzymane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE