Kamil Piątkowski - instagram, dziewczyna, transfer. Co wiemy o obrońcy Reprezentacji Polski?

i

Autor: https://www.instagram.com/p/CJhGWjUH-9L/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading Zdjęcie poglądowe

Kamil Piątkowski - instagram, dziewczyna, transfer. Co wiemy o obrońcy Reprezentacji Polski?

2021-06-19 15:34

Kamil Piątkowski przebojem wdarł się do Reprezentacji Polski. Obrońca swoją dobrą grą w poprzednim sezonie udowodnił, iż może być graczem klasy reprezentacyjnej. Dobra gra spowodowała także transfer za zachód. Kim jest Kamil Piątkowski i co wiemy o obrońcy Reprezentacji Polski?

KAMIL PIĄTKOWSKI - KIM JEST OBROŃCA

Kamil Piątkowski urodził się 21 czerwca 2000 roku w Jaśle. Juniorską karierę rozpoczynał w klubie UKS 6 Jasło.  Potem przeniósł się do Karpat Krosno, następnie został wyłowiony przez skautów Zagłębia Lubin. Tam grał w drugiej drużynie, a w 2019 roku przeniósł się na zasadzie wolnego transferu do Rakowa Częstowchowa. 18 sierpnia 2019 zadebiutował w Ekstraklasie. W tym sezonie wraz z swoją drużyną, Rakowem Częstochowa odniósł największy sukces w karierze - wywalczył tytuł wicemistrza Polski oraz dobył Puchar Polski. Jego dobra spowodowała, iż został on powołany do kadry narodowej.

Maciej Rybus i Mateusz Klich na tarasie w Sopocie

Kamil Piątkowski - transfer

Do końca czerwca piłkarz jest zawodnikiem Rakowa Częstochowa. Od 1 lipca 2021 roku będzie już on jednak piłkarzem Red Bull Salzburg. Transfer do klubu który występował w ostatniej edycji Ligi Mistrzów był spowodowany dobrą grą zawodnika. Został wybrany młodzieżowcem sezonu 2020/2021 Ekstraklasy. Teraz przed Kamilem Piątkowskim czas na podbój Europy.

Kamil Piątkowski - dziewczyna

Partnerką Kamila Piątkowskiego jest Katarzyna Noga. Para jest z sobą już od czterech lat. Sukces zawodowy Kamila Piątkowskiego przypadł akurat w momencie, gdy para będzie obchodzić czwartą rocznicę związku.

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?

Kamil Piątkowski - Instagram

Kamil Piątkowski, jak zdecydowana większość piłkarzy prowadzi konto na Instagramie. Można go znaleźć po nicku: k_piatkowski_. Obserwuje go prawie 8 tysięcy osób. Na swoim instagramie publikuje zdjęcia z meczów oraz ma kilka zdjęć z dziewczyną. Partnerka piłkarza jest jednak znacznie bardziej aktywna niż sam piłkarz w sieci. Bardzo często publikuje ona zdjęcia z zawodnikiem oraz opisuje jego dokonania.