Kamil Piątkowski - instagram, dziewczyna, transfer. Co wiemy o obrońcy Reprezentacji Polski?

Kamil Piątkowski - instagram, dziewczyna, transfer. Co wiemy o obrońcy Reprezentacji Polski?
Autor: https://www.instagram.com/p/CJhGWjUH-9L/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading Zdjęcie poglądowe

Kamil Piątkowski przebojem wdarł się do Reprezentacji Polski. Obrońca swoją dobrą grą w poprzednim sezonie udowodnił, iż może być graczem klasy reprezentacyjnej. Dobra gra spowodowała także transfer za zachód. Kim jest Kamil Piątkowski i co wiemy o obrońcy Reprezentacji Polski?

KAMIL PIĄTKOWSKI - KIM JEST OBROŃCA

Kamil Piątkowski urodził się 21 czerwca 2000 roku w Jaśle. Juniorską karierę rozpoczynał w klubie UKS 6 Jasło.  Potem przeniósł się do Karpat Krosno, następnie został wyłowiony przez skautów Zagłębia Lubin. Tam grał w drugiej drużynie, a w 2019 roku przeniósł się na zasadzie wolnego transferu do Rakowa Częstowchowa. 18 sierpnia 2019 zadebiutował w Ekstraklasie. W tym sezonie wraz z swoją drużyną, Rakowem Częstochowa odniósł największy sukces w karierze - wywalczył tytuł wicemistrza Polski oraz dobył Puchar Polski. Jego dobra spowodowała, iż został on powołany do kadry narodowej.

Maciej Rybus i Mateusz Klich na tarasie w Sopocie

Kamil Piątkowski - transfer

Do końca czerwca piłkarz jest zawodnikiem Rakowa Częstochowa. Od 1 lipca 2021 roku będzie już on jednak piłkarzem Red Bull Salzburg. Transfer do klubu który występował w ostatniej edycji Ligi Mistrzów był spowodowany dobrą grą zawodnika. Został wybrany młodzieżowcem sezonu 2020/2021 Ekstraklasy. Teraz przed Kamilem Piątkowskim czas na podbój Europy.

Kamil Piątkowski - dziewczyna

Partnerką Kamila Piątkowskiego jest Katarzyna Noga. Para jest z sobą już od czterech lat. Sukces zawodowy Kamila Piątkowskiego przypadł akurat w momencie, gdy para będzie obchodzić czwartą rocznicę związku.

Kamil Piątkowski - Instagram

Kamil Piątkowski, jak zdecydowana większość piłkarzy prowadzi konto na Instagramie. Można go znaleźć po nicku: k_piatkowski_. Obserwuje go prawie 8 tysięcy osób. Na swoim instagramie publikuje zdjęcia z meczów oraz ma kilka zdjęć z dziewczyną. Partnerka piłkarza jest jednak znacznie bardziej aktywna niż sam piłkarz w sieci. Bardzo często publikuje ona zdjęcia z zawodnikiem oraz opisuje jego dokonania.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze