Kamil Grosicki

i

Autor: https://www.eska.pl/news/viki-gabor-walczy-z-dua-lipa-wielkie-starcie-fanki-z-idolka-aa-aMEZ-UBsF-xzVp.html

Kamil Grosicki - wiek, dziewczyna, zarobki, Instagram i inne informacje o piłkarzu

2021-06-19 15:26

Kamil Grosicki – pomocnik w angielskim klubie West Bromwich Albion oraz reprezentant Polski od 2008 roku. Nie zobaczymy go jednak na tegorocznym EURO 2021. Na boisku dał się poznać jako ambitny sportowiec, który tak łatwo nie odpuszcza. Jaki jest prywatnie? Co powinniśmy wiedzieć o bramkarzu reprezentacji Polski?

Kamil Grosicki to jeden z największych nieobecnych na Euro 2021. Wcześniej „Grosik” regularnie występował w reprezentacji Polski, ale z powodu braku występów w klubie selekcjoner Paulo Sousa zrezygnował z usług skrzydłowego.

33-letni skrzydłowy nie załapał się do 26-osobowej kadry na Euro 2021 nawet po kontuzji Arkadiusza Milika. To dla niego z pewnością duży cios.

Kamil Grosicki - wiek, dziewczyna, zarobki, Instagram i inne informacje o piłkarzu

Kamil Grosicki nazywany też TurboGrosik to polski piłkarz grający na pozycji pomocnika. Na ESKA.pl sprawdziliśmy, jakich informacji o piłkarzu szukacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania!

Kamil Grosicki - wiek, wzrost

Urodził się 8 czerwca 1988 roku w Szczecinie. W tym roku skończy 33 lata. Ma 180cm wzrostu, waży 78kg. Grosicki, swoją karierę piłkarską, rozpoczął w Pogoni Szczecin. Następnie w 2007 roku trafił do Legii Warszawa. Piłkarz w tamtym okresie był uzależniony od hazardu, co spowodowało, że pod koniec 2007 przebywał na specjalnej terapii odwykowej na Mazurach.

Kamil Grosicki -  – dziewczyna, instagram

Dominika Grosicka już od 7 lat jest żoną piłkarza Kamila Grosickiego. Poznali się, kiedy Dominika była już mamą - urodziła synka w bardzo młodym wieku. Miała zaledwie 17 lat, kiedy zaszła w ciążę. Para ma dwójkę dzieci - córeczkę Maję i synka Marcela z poprzedniego związku Dominiki. Co ciekawe, Kamil Grosicki ma także młodszą siostrę Kornelię (ur. w 1999 roku), która trenuje piłkę nożną w klubie Olimpia Szczecin.

Piłkarz aktywny jest na portalach społecznościowych. Kamila Grosickiego na Instagramie obserwuje ponad 447tys. tysięcy osób. Na platformie można go znaleźć pod nazwą: kamilgrosicki10. Zamieszcza tam zdjęcia z meczów, treningów, ale i prywatne fotografie z żoną i dziećmi.

Kamil Grosicki – zarobki

Zarobki Kamila Grosickiego są naprawdę imponujące. W 2011 roku piłkarz mógł się pochwalić zarobkami przekraczającymi 4,3 mln zł. 

Przyśpiewki polskich kibiców na EURO 2021. Każdy kibic je zna! A ty?

Pytanie 1 z 10
Biało-czerwone to...
Rozpoczyna się Euro 2020