Jak ochłodzić się w upalne dni? Mężczyzna schronił się w koszu na śmieci i podbił sieć [WIDEO]

i

Autor: TikTok/@thehalalham Jak ochłodzić się w upalne dni? Mężczyzna schronił się w koszu na śmieci i podbił sieć [WIDEO]

Jak ochłodzić się w upalne dni? Mężczyzna schronił się w koszu na śmieci i podbił sieć [WIDEO]

2022-07-21 14:03

Jak schłodzić się w upalne dni? Najlepsze sposoby na ochłodzenie przydadzą się szczególnie teraz, kiedy nad Polskę nadciąga prawdziwa fala upałów. Ciekawy sposób wymyślił pewien Brytyjczyk, który w gorący dzień po prostu wlazł do kosza na śmieci wypełnionego wodą. Nagranie z mężczyzną podbija sieć!

Nagranie zostało opublikowane w serwisie TikTok, a później pojawiło się również na Twitterze. Jego twórca miał przejeżdżać samochodem obok jednej z posesji, gdy natknął się na półnagiego mężczyznę. Siedział on w koszu na śmieci po brzegi wypełnionym wodą. W ten sposób facet miał się schładzać podczas upałów, które dotarły również na Wyspy Brytyjskie.

Wielu internautów podejrzewa, że cała sytuacja z nagraniem została zaaranżowana, ale nie przeszkodziło to internautom w masowym oglądaniu wideo. Na TikToku zanotowało ono blisko 3 mln odsłon, na Twitterze zaś prawie 1,5 mln.

Rekord upałów w Wielkiej Brytanii

Nagranie podbiło sieć głównie z uwagi na komizm całej sytuacji. Mężczyzna siedzi rozebrany w koszu na śmieci po brzegi wypełnionym wodą, ma okulary przeciwsłoneczne, a w ręku zimny drink. Co więcej bardzo zaczepnie odpowiada na pytania kamerzysty, czy właśnie w taki sposób powinien on się schładzać. Na sam koniec natomiast, kiedy osoba nagrywająca podchodzi do niego, półnagi facet wypada z pojemnika, a woda wylewa się na trawę.

Sytuacja miała mieć miejsce we wtorek, kiedy w Wielkiej Brytanii odnotowano najwyższą temperaturę w historii pomiarów. Po południu w miejscowości Coningsby w hrabstwie Lincolnshire we wschodniej Anglii termometry pokazały 40,3 st. C. Wcześniej ponad 40-stopniowe upały odnotowano na lotnisku Heathrow.

Jak ochłodzić się w upalne dni?

Kiedy temperatury za oknem rosną, warto znać bardzo proste sposoby na schłodzenie się w upalne dni. Oto one:

  • używaj małego poręcznego wiatraczka,
  • stosuj schłodzone okłady na twarz,
  • piżamę i prześcieradło schłodź w lodówce,
  • zasłaniaj okna w ciągu dnia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]