Grzegorz Schetyna stracił prawo jazdy. Polityk potwierdził i przeprosił

2022-08-27 14:18
Grzegorz Schetyna i Mariusz Witczak
Autor: Waldemar Skoczny

Grzegorz Schetyna stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej miał jechać w terenie zabudowanym z prędkością 123 km/h. - Byłem przekonany, że opuściłem już teren zabudowany. Przepraszam - napisał polityk na Twitterze.

Do zdarzenia doszło na trasie między Gostyninem a Kutnem. Grzegorz Schetyna, według informacji podanych przez Polsat News miał jechać w terenie zabudowanych 123 km/h, czym ponad dwukrotnie przekroczył dozwolona prędkość. Polityk przyjął mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych i stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Na Twitterze polityka pojawił się wpis na temat dzisiejszej sytuacji.

- Szanowni Państwo. Potwierdzam, że straciłem dziś prawo jazdy na trzy miesiące. Nie zasłaniałem się immunitetem, przyjąłem z pokorą pierwszy od ponad 25 lat mandat. Byłem przekonany, że opuściłem już teren zabudowany. Popełniłem błąd. Przepraszam - napisał Grzegorz Schetyna. 

Grzegorz Schetyna stracił prawo jazdy

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 73 km/h.

Podinsp. Katarzyna Kucharska z Mazowieckiej Policji potwierdziła Polsat News, że do kontroli został zatrzymany 59-letni kierowca bmw. Przyznała również, że 59-latek o 73 km/h przekroczył dozwoloną prędkość.

Mężczyzna wpadł do Brdy obok Opery Nova. Dramatyczna akcja ratunkowa
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze