Fryzjerzy OTWARCI od 26 kwietnia! Są jednak wyjątki! Gdzie otwarcie fryzjerów?

i

Autor: Pixaby Fryzjerzy OTWARCI od 26 kwietnia! Są jednak wyjątki! Gdzie otwarcie fryzjerów?

Fryzjerzy OTWARCI od 26 kwietnia! Są jednak wyjątki! Gdzie pójdziemy do fryzjera?

2021-04-22 8:36

Fryzjerzy zostaną otwarci. Taką informację podał na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski. Na otwarcie fryzjerów czekało bardzo wiele osób. Cześć z nich odetchnie teraz z ulgą. Jest bowiem jedno "ale". Otwarcie fryzjerów nastąpi tylko w poszczególnych województwach. Których? Sprawdźcie w naszym materiale.

Otwarcie fryzjerów. Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia od 26 kwietnia

Fryzjerzy otwarci. W środę, 21 kwietnia minister zdrowia ogłosił luzowanie obostrzeń w Polsce. Wśród nich znajdzie się również otwarcie fryzjerów. To jednak z tych branż, na którą ponowne uruchomienie czekało wiele osób. Przypomnijmy, że fryzjerzy zamknięci zostali tuż przed świętami wielkanocnymi. Ta informacja mocno zaskoczyła Polaków. Wielu z nich mocno śledziło kolejne konferencje ministra zdrowia, by dowiedzieć się, czy fryzjerzy będą w końcu otwarci. Potwierdzenie przyszło w środę. Kiedy nastąpi otwarcie fryzjerów?

Raport z anteny 21.04, godz.10

Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich? Padła konkretna data!

Fryzjerzy otwarci. W środę, 21 kwietnia minister zdrowia ogłosił luzowanie obostrzeń w Polsce. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w kraju będziemy mieć regionalizację obostrzeń. Oznacza to, że w niektórych województwach zostanie zmniejszony reżim sanitarny. Wśród nich m.in. otwarcie fryzjerów. Chodzi o miejsca, w których sytuacja związana z pandemią koronawirusa znacznie się poprawia. Obostrzenia zostaną zluzowane w województwach:

 • mazowieckim
 • małopolskim
 • podkarpackim
 • warmińsko-mazurskim
 • podlaskim
 • świętokrzyskim
 • kujawsko-pomorskim
 • zachodnio-pomorskim
 • pomorskim
 • lubuskim
 • lubelskim

W pozostałych pięciu woj. tzn.: śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim obostrzenia zostają zachowane.

Fryzjerzy otwarci będą od poniedziałku, 26 kwietnia. Podobnie wygląda sytuacja z nauką szkolną. Dzieci klas I-III z 11 województw od poniedziałku będą uczyć się hybrydowo.

Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone. Czy możemy spodziewać się kolejnego luzowania? Więcej dowiemy się na konferencji prasowej ministra zdrowia w przyszłą środę.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE