Luksusowe wakacje reprezentantów Polski. Tak po Euro bawią się kadrowicze! [ZDJĘCIA]

2021-07-05 12:21

Reprezentanci Polski po krótkiej przygodzie na Euro 2021 udali się na wakacyjne wojaże. Zdecydowana większość z nich postawiła na urlop poza granicami naszego kraju. Gdzie wypoczywają Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny czy Kamil Glik? Dowiecie się w naszym materiale.

O występach reprezentacji Polski na Euro 2021 większość kibiców powoli już zapomina. Niestety tegoroczne rozgrywki nie można zaliczyć do udanych. Biało-Czerwonym nie udało się wyjść z grupy. Na koncie mają porażkę ze Słowacją (1:2), remis z Hiszpanią (1:1) oraz porażkę ze Szwecją (2:3). Choć w ostatnim spotkaniu podopieczni Paulo Sousy prezentowali się nieźle, to kibicom w pamięci z pewnością pozostanie przegrany mecz otwarcia z naszymi południowymi sąsiadami.

Raport z anteny 5.07, godz.10

Kadrowicze po występach na europejskich stadionach udali się na urlopy ze swoimi najbliższymi. Z wakacyjnych wojaży chętnie chwalą się zdjęciami w mediach społecznościowych. Robert Lewandowski wraz z rodziną wypoczywa w Hiszpanii. Kamil Glik z żoną i dziećmi wybrał się na Mykonos, gdzie odwiedził m.in. słynną restaurację Nusr-Et. Jako jedno z dań wybrać złotego steka, za którego według tripadvisor.com trzeba zapłacić nawet 240 euro (ok. 1100 złotych). A gdzie wypoczywają inni reprezentanci Polski? Sprawdźcie w naszej galerii.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze