Luksusowe wakacje reprezentantów Polski. Tak po Euro bawią się kadrowicze! [ZDJĘCIA]

2021-07-05 12:21

Reprezentanci Polski po krótkiej przygodzie na Euro 2021 udali się na wakacyjne wojaże. Zdecydowana większość z nich postawiła na urlop poza granicami naszego kraju. Gdzie wypoczywają Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny czy Kamil Glik? Dowiecie się w naszym materiale.

O występach reprezentacji Polski na Euro 2021 większość kibiców powoli już zapomina. Niestety tegoroczne rozgrywki nie można zaliczyć do udanych. Biało-Czerwonym nie udało się wyjść z grupy. Na koncie mają porażkę ze Słowacją (1:2), remis z Hiszpanią (1:1) oraz porażkę ze Szwecją (2:3). Choć w ostatnim spotkaniu podopieczni Paulo Sousy prezentowali się nieźle, to kibicom w pamięci z pewnością pozostanie przegrany mecz otwarcia z naszymi południowymi sąsiadami.

Raport z anteny 5.07, godz.10

Kadrowicze po występach na europejskich stadionach udali się na urlopy ze swoimi najbliższymi. Z wakacyjnych wojaży chętnie chwalą się zdjęciami w mediach społecznościowych. Robert Lewandowski wraz z rodziną wypoczywa w Hiszpanii. Kamil Glik z żoną i dziećmi wybrał się na Mykonos, gdzie odwiedził m.in. słynną restaurację Nusr-Et. Jako jedno z dań wybrać złotego steka, za którego według tripadvisor.com trzeba zapłacić nawet 240 euro (ok. 1100 złotych). A gdzie wypoczywają inni reprezentanci Polski? Sprawdźcie w naszej galerii.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?