ESKA eCUP – pierwsze Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA w piłkę nożną. Ruszyły zapisy!

2022-11-16 13:33
ESKA eCUP
Autor: Radio ESKA ESKA eCUP

Ruszyły zapisy na ESKA eCUP, czyli pierwsze Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA w piłkę nożną! W turnieju może wziąć udział każdy, bez względu na to, czy gra w FIFĘ całymi dniami i nocami, czy tylko okazyjnie. Na zwycięzcę czeka 15 tysięcy złotych, a łączna pula nagród to aż 25 tys. zł.

ESKA eCUP. Sportowe emocje nie tylko na stadionach w Katarze

Kibice z niecierpliwością czekają na największe piłkarskie święto, czyli mundial w Katarze. Wszyscy, którzy chcą poczuć piłkarskie emocje ze światowych stadionów nie wychodząc z domu, mogą wziąć udział w ESKA eCUP, czyli pierwszych Otwartych Esportowych Mistrzostwach Słuchaczy Radia ESKA w piłkę nożną.

ESKA eCUP - zasady, zapisy, nagrody

Aby wziąć udział w zawodach ESKA eCUP wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy w serwisie ESKA.pl. Zapisy trwają do 27 listopada, liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy muszą posiadać grę FIFA 23 na PC, PlayStation 5 lub Xbox Series X/S. Rywalizacja odbędzie w trybie "FIFA Ultimate Team".

Gracze, którzy zgłoszą się do turnieju zostaną przydzieleni do ośmiu grup kwalifikacyjnych, w zależności od tego, w jakim mieście słuchają Radia ESKA. Słuchacze w ramach grup kwalifikacyjnych zmierzą się w systemie pucharowym w zawodach online. Ośmiu zwycięzców kwalifikacji awansuje do Wielkiego Finału rozgrywanego na żywo w Warszawie, w sobotę 17 grudnia. Pula nagród to aż 25 tys. zł. 

Nagrody:

  • Miejsce I - 15 tys. zł
  • Miejsce II - 7 tys. zł
  • Miejsce III - 2 tys. zł
  • Miejsce IV - 1 tys. zł

Przebieg mistrzostw będzie relacjonowany na antenie Radia ESKA w dedykowanych akcji serwisach esportowych, na stronie eska.pl oraz na wszystkich profilach social media stacji.

Za koncept i kreację projektu odpowiada Dział Promocji Radia ESKA. Partnerami wydarzenia są agencja Galaktus oraz organizacja sportów elektronicznych Illuminar Gaming.

Dodatkowe informacje oraz regulamin są dostępne tutaj.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze