El. MŚ 2022: NIEBEZPIECZNY incydent w trakcie wywiadu ze Świderskim! [WIDEO]

Autor: tvp sport

2021-10-13 8:23

Bezpośrednio po meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata w Tiranie z Albanią nie udało się przeprowadzić wywiadu ze strzelcem jedynego gola Karolem Świderskim. Na początku rozmowy TVP posypały się w jego kierunku butelki.

"Zostawiliśmy serducho na boisku. Na konferencji przedmeczowej trener i chłopaki mówili, że ten mecz jest dla nas najważniejszy"

- zdążył powiedzieć Świderski.

Zdobyta przez niego bramka w 77. minucie zapewniła biało-czerwonym zwycięstwo 1:0, bardzo ważne w kontekście walki o awans do mundialu w Katarze. Chwilę później mecz przerwano z powodu niewłaściwego zachowania kibiców. W cieszących się przy linii końcowej boiska polskich piłkarzy zaczęto rzucać różnymi przedmiotami. Obie drużyny zeszły z boiska do szatni. Grę wznowiono po około 20 minutach.