Dramatyczne nagranie z Charkowa. Mężczyzna nagrał moment bombardowania budynku przy, którym stał [WIDEO]

i

Autor: @Nexta_tv/ Twitter/screenshot

Dramatyczne nagranie z Charkowa. Mężczyzna nagrał moment bombardowania budynku przy, którym stał [WIDEO]

2022-03-02 15:37

Pocisk trafił w budynek, pod którym stał mężczyzna nagrywający wideo. W czasie ponad 30 sekundowego filmu słychać lecący pocisk i widać wybuch. Mężczyzna upadł na ziemię i po chwili wstał. Według informacji pocisk trafił w budynek rady miejskiej w Charkowie, Szokujące nagranie.

Film na Twitterze zamieściła NEXTA TV, podpisując je: Rakieta trafiła w budynek mieszkalny, gdy wolontariusz nagrywał wideo. Telewizja nie podaje w jakim mieście to szokujące zdarzenie miało miejsce. Inne źródła, które również opublikowały film donoszą, że jest to nagranie z Charkowa. Pocisk miał uderzyć w znajdujący się w centrum miasta budynek rady miejskiej. Na nagraniu możemy zobaczyć jak mężczyzna stojący blisko zbombardowanego obiektu nagrywa wideo. Nagle można usłyszeć dźwięk nadlatującego pocisku i wybuch. Mężczyzna upadł, ale na szczęście wstał i udał się w inne miejsce.

CZYTAJ TAKŻE: Trwa ostrzał Charkowa. Płonie komenda wojewódzka. Ogromne zniszczenia w mieście [WIDEO]

Charków pod mocnym ostrzałem

Dziś miasto Charków zostało mocno ostrzelane przez wojska rosyjskie. Zbombardowano między innymi budynek regionalnego departamentu policji w Charkowie. Burmistrz Charkowa mówi, że co najmniej 21 osób zginęło, a 112 zostało rannych podczas ostrzału.

Siły ukraińskie odparły atak na szpital wojskowy w Charkowie – poinformowała w środę Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU), dodając, że nie potwierdziły się doniesienia o wysadzeniu rosyjskiego desantu. Dowódca policji obwodu charkowskiego Wołodymyr Tymoszko powiedział portalowi Suspilne, że wokół szpitala trwały w nocy walki, ale nie ma strat wśród ukraińskich żołnierzy.

Hymn Ukrainy na rzeszowskim Rynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE