dowód rejestracyjny, prawo jazdy

i

Autor: SHUTTERSTOCK dowód rejestracyjny, prawo jazdy

10 pytań

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Ważny QUIZ zarówno dla kursantów jak i doświadczonych kierowców

2023-06-19 9:42

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy 2023? Wielu z nas po latach zapomina o wielu zasadach, które obowiązują na drogach. Kierowcy często jeżdżą na pamięć, stwarzając tym samym bardzo duże zagrożenie. Weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę!

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? To tylko zabawa, ale spróbuj odpowiedzieć na 10 pytań związanych z ruchem drogowym! Czy pamiętasz jeszcze tego czego uczyłeś się przed egzaminem? 

Czy znasz przepisy ruchu drogowego?

Znajomość przepisów ruchu drogowego jest ważna zarówno dla kursantów przed egzaminem na prawo jazdy, jak i dla doświadczonych kierowców. Niektóre przepisy ruchu drogowego zmieniają się w ciągu roku, a kierowcy często popadają w rutynę. Nie zwracamy uwagi na znaki drogowe, których powiedzmy wprost, jest generalnie za dużo na drogach. Po latach może się okazać, że przepis, do którego się stosujemy został zmieniony, a niewiedza w tym temacie grozi w najlepszym razie mandatem i punktami karnymi, w najgorszym kolizją lub wypadkiem drogowym. Każda okazja jest zatem dobra to tego, by sprawdzić na jakim poziomie jest nasza wiedza o ruchu drogowym.

ZOBACZ TAKŻE: Slang policyjny. Czy dogadałbyś się z policją? QUIZ

ZOBACZ TAKŻE: Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Sprawdź, ile ich znasz. QUIZ

Zdałbyś egzamin na prawo jazdy 2023? Sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Z jaką maksymalną prędkością możesz jechać mijając ten znak?
Quiz - znak drogowy
Policjanci z Archiwum X rozwiązali zagadkę morderstwa sprzed 22 lat

Egzaminu na prawko raczej nie zdałby Albert.

W każdym razie nie ten z WKRĘTARKI... :) Posłuchajcie!

Listen to "Kolizja" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE