kierowca

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

Na drodze

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Sprawdź, ile z nich znasz [QUIZ]

2023-04-26 15:02

Znajomość znaków drogowych jest bardzo ważna dla każdego kierowcy. Trzeba jednak przyznać, że tych, których nie widzi się na co dzień na drodze - wylatują z głowy. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotkamy się ze znakiem drogowym, który widzieliśmy po raz ostatnio na teoretycznym egzaminie prawa jazdy. Czy pamiętasz, co oznaczają te najmniej popularne i potrafiłbyś się do nich zastosować? Sprawdź poniżej w naszym quizie.

Z wieloma znakami drogowymi spotykamy się tylko w trakcie teoretycznej nauki przed egzaminem na prawo jazdy. Później, nie używane w praktyce, są przez nas zapominane. Najbardziej doświadczeni kierowcy, posiadający prawo jazdy od wielu lat, może mieć nie lada zagadkę, gdy widzi przed sobą rzadko spotykany znak na drodze. Czy wiesz, co oznaczają najrzadziej spotykane znaki drogowe? 

W poniższym quizie znajdziesz znaki drogowe, których możesz nie znać. Sprawdź się! 

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE