Wysokie ceny paliw

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EPXRESS Ceny paliw. Litr benzyny za ponad 7 zł za litr. Eksperci nie mają wątpliwości! Kiedy tyle zapłacimy?

Benzyna po 6 zł to nie koniec! Będą kolejne PODWYŻKI! Wiemy, kiedy i o ile podrożeje paliwo

2021-11-08 15:20

Martwią was ceny paliw na stacjach? Nie mamy dobrych wiadomości. Benzyna w najbliższym czasie nie stanieje. Co więcej, możemy spodziewać się kolejnych podwyżek. Kiedy ceny paliw znów skoczą w górę? Ile będzie trzeba zapłacić? Sprawdźcie w naszym materiale.

Ceny paliw znowu w górę. Kiedy i o ile podrożeje benzyna?

Ceny paliw biją rekordy od dłuższego czasu. Na niektórych stacjach za litr benzyny 95 trzeba zapłacić już ponad 6 złotych. Jak podają eksperci, ceny paliw na ten moment się ustabilizowały. Nie oznacza to jednak, że szykują się obniżki. Wręcz przeciwnie.

Z prognoz e-petrol.pl na nadchodzący tydzień wynika, że benzyny mogą podrożeć około 4-5 groszy na litrze, diesel powinien utrzymać stabilną cenę, przy czym na większości stacji jego cena będzie przekraczać 6 zł za litr, nie powinna się również zmienić cena autogazu - mówi Magdalena Robak, analityk rynku e-petrol.

Po pijaku wjechała w mur

To jednak jeszcze nie koniec. W drugiej połowie listopada spodziewany jest kolejny skok cen paliw. Jak podaje portal wrc.net.pl, pod koniec listopada zapłacimy za benzynę nawet o 10 groszy więcej niż w tej chwili. Dodajmy, że wzrost cen paliw odbije się także m.in. na cenach produktów w sklepie. Więcej zapłacimy więc nie tylko za paliwo.

SQUID GAME po polsku. W co by grali zawodnicy?