Wypadek autokaru relacji Warszawa-Odessa

i

Autor: Facebook/Поліція Хмельницької області

Wypadek

Autokar relacji Warszawa-Odessa przewrócił się na bok. Są ranni

2023-03-28 13:59

Wypadek autokaru relacji Warszawa-Odessa w pobliżu miejscowości Wołoczyska w obwodzie chmielnickim, w zachodniej Ukrainie. W pojeździe podróżowało 25 osób, w tym dwoje dzieci. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie przez trudne warunki pogodowe.

W pobliżu miejscowości Wołoczyska w obwodzie chmielnickim, w zachodniej Ukrainie, doszło do wypadku autokaru relacji Warszawa-Odessa. W pojeździe podróżowało 25 osób, w tym dwoje dzieci.

- Są ranni, lecz ich dokładna liczba nie została jeszcze określona - powiadomiła we wtorek policja obwodu chmielnickiego.

Czytaj także: Ukraina dziękuje stolicy. Ulica Warszawska powstanie w Konotopie

Wypadek autobusu relacji Warszawa-Odessa

Wstępnie ustalono, że kierowca stracił panowanie nad autokarem i zjechał do rowu, a następnie pojazd przewrócił się na bok.

- Na miejscu zdarzenia pracują służby medyczne i ratunkowe. Dokładna liczba rannych będzie znana nieco później - czytamy w komunikacie policji opublikowanym na Facebooku.

Na zdjęciu zamieszczonym przez ukraińskich funkcjonariuszy widać autokar przewoźnika FlixBus, który uległ wypadkowi w trudnych warunkach pogodowych. Zachodnią część Ukrainy, w tym obwód chmielnicki, nawiedziły we wtorkowe przedpołudnie opady śniegu.

Przebił opony w 40 autach w Krakowie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji
Źródło: Autokar relacji Warszawa-Odessa przewrócił się na bok. Są ranni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE