Anita Włodarczyk jako Barbie Shero 2021! To jedyna na świecie lalka rzucająca młotem! [ZDJĘCIA]

2021-03-05 20:45 STAN
Anita Włodarczyk ma swoją Barbie Shero! To jedyna lalka rzucająca młotem na świecie
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Anita Włodarczyk ma swoją Barbie Shero! To jedyna lalka rzucająca młotem na świecie

Anita Włodarczyk pochwaliła się wyjątkowym wyróżnieniem! Polska młociarka ma swoją... lalkę Barbie! "To jedyna na świecie lalka rzucająca młotem" - podkreśla mistrzyni olimpijska. Zabawka powstała w ramach kolekcji "Barbie Shero 2021", która ma motywować małe dziewczynki do walki o marzenia.

Anita Włodarczyk jako lalka Barbie! Polska medalistka olimpijska stała się inspiracją dla kolekcji "Barbie Shero 2021". Jej celem jest udowodnienie małym dziewczynkom, że mogą być kim tylko chcą.

Anita Włodarczyk jako Barbie Shero 2021

Anita Włodarczyk znalazła się w gronie najbardziej inspirujących kobiet świata i otrzymała swoją lalkę Barbie! Kolekcja Barbie Shero ma być inspiracją dla młodych dziewczynek. Wyróżnienie wzruszyło medalistkę olimpijską. - Dzisiaj cieszę się jak dziecko. Wiele wyróżnień, nagród w swojej karierze otrzymywałam. Każde z nich było dla mnie motywacją do osiągania jeszcze wyższych celów ale to wyróżnienie w postaci lalki Barbie zaprojektowanej na swoje podobieństwo jest szczególne - napisała Anita Włodarczyk w mediach społecznościowych.

Czytaj także: Zakład Karny dla Dzieci zamiast przedszkola: Ktoś strollował Google Maps!

- Przyznawane jest wybitnym kobietom, które udowadniają dziewczynkom i kobietom na całym świecie, że warto mieć marzenia, być upartą w dążeniu do ich realizacji, warto podążać własną drogą. Można być kobietą i robić wszystko to, o czym się marzy. W swoim życiu pokonałam długą drogę, mierzyłam się z kontuzjami i presja społeczną ale zawsze wychodziłam zwycięsko i wiecie co ? nie ma rzeczy niemożliwych.W wolnym czasie spotykam się z dziećmi i młodzieżą, uczestniczę w akcjach charytatywnych i namawiam do aktywności sportowej oraz poszukiwania własnej drogi. Jestem dumna, że łamiąc stereotypy i przesuwając granice własnych możliwości staje się wzorem dla innych.

Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w gronie najbardziej inspirujących kobiet świata, w gronie innych sześciu Europejek nagrodzonych w tym roku wyróżnieniem Barbie Shero amerykańskiej firmy Mattel produkującej lalki Barbie. Pamiętajcie, że musimy pielęgnować nasze przyszłe pokolenia aby wierzyli i ufali w siebie - podkreśliła Anita Włodarczyk.

Barbie Shero: Co to znaczy?

Barbie Shero to wyróżnienie przyznawane wyjątkowym kobietom z całego świata, które mogą być wzorem dla małych dziewczynek. Firma produkuje lalki inspirowane damskimi bohaterkami. Wśród wyróżnionych Polek znalazły się m.in. dziennikarka Martyna Wojciechowska czy Iwona Blecharczyk - zawodowy kierowca transportu specjalistycznego. W tym roku do grona Barbie Shero dołączyła Anita Włodarczyk. Lalki Barbie Shero nie przypominają wyidealizowanych zabawek, które kojarzą się z marką Barbie. Mają łamać stereotypy i przypominać małym dziewczynkom, że mogą spełniać swoje marzenia i realizować się w każdym zawodzie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Leniwce - mistrzowie oszczędzania energii | ESKA XD - Zwierzenia Eweliny #17
Najnowsze