Instrybutor nie ucierpiał w trakcie akcji policji

i

Autor: PAP/Marcin Bielecki Instrybutor nie ucierpiał w trakcie akcji policji

INSTRYBUTOR SONG podbija internet. Klub Komediowy ZNOWU to zrobił! [WIDEO]

2021-03-03 20:52

Trafił do Google Maps, króluje w rankingu memów, a teraz powstała o nim piosenka! Chodzi o słynny INSTRYBUTOR ze stacji benzynowej w Rymaniu w woj. zachodniopomorskim. Klub Komediowy właśnie stworzył nowy hit internetu. Instrybutor song rozwala system! Posłuchaj utworu razem z nami i dowiedz się... kiedy można strzelać w opony!

Samochód wjechał w stację benzynową [WIDEO]

To wydarzenie na długo zapisze się na kartach polskiej historii. W nocy z 27 na 28 lutego rozpędzony samochód wjechał w budynek stacji benzynowej w Rymaniu w woj. zachodniopomorskim. Za kierownicą siedziała kobieta, która - jak się później okazało - była pod wpływem środków odurzających. Zgłoszenie o zachowującej się podejrzanie osobie przyjęła policja. A kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu... powstało nowe słowo - INSTRYBUTOR.

Czytaj także: Co to jest instrybutor? I dlaczego nie należy do niego strzelać? Nowy HIT internetu!

"W instrybutor nie strzel człowieku!"

Kiedy kobieta wjechała samochodem w budynek obsługa, a także klienci stacji krzyczeli do policjantów, by strzelali w opony. Na nagraniach, które trafiły do sieci możemy zauważyć, że mundurowi nie do końca wiedzieli, jak odnaleźć się w tej abstrakcyjnej sytuacji. Mimo dopingów - w opony nie strzelili. Kiedy kobieta "opuściła" stację benzynową, można było usłyszeć strzały. To zmartwiło jednak innych kierowców.  - W instrybutor nie strzel człowieku! - zaczął krzyczeć jeden z mężczyzn. Nagranie trafiło do sieci. Uwaga! Możesz usłyszeć na nim wulgaryzmy:

"INSTRYBUTOR SONG": Klub Komediowy znowu to zrobił!

Zdarzenie tak wstrząsnęło internautami, że w sieci pojawiły się setki memów, "instrybutor" z Rymania trafił do Google Maps, a nowe słowo stało się inspiracją do piosenki dla Klubu Komediowego. Z ballady ułożonej do dźwięków gitary dowiemy się przede wszystkim... kiedy należy strzelać w opony. Oto kilka propozycji:

  • gdy cierpliwości nie masz do żony,
  • kiedy znów trasą mocno zmęczony,
  • gdy jesteś wkurzony,
  • gdy w totka ominą Cię znowu miliony,
  • gdy w pracy się czujesz niedoceniony,
  • gdy rosną zachorowania,
  • gdy wstają demony,
  • kiedy znów w Czajce awaria ścieku,
  • kiedy masz dość z tych wszystkich bzdur steków, afer w gazetach, rozmów i przecieków.

To nie pierwsza tego typu piosenka autorstwa Klubu Komediowego. Artyści pokusili się m.in. o stworzenie parodii reklamy Apartu, która pojawiła się w mediach. Wówczas widzowie zarzucali popularnej marce biżuterii, że sielankowa reklama zachęcająca do drogich zakupów nie jest na miejscu, gdy cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Jak dobrze znasz kultowy serial „Przyjaciele”? Fani mogą sobie pozwolić na jedną pomyłkę MAKS!

Pytanie 1 z 15
W którym roku miał swoją premierę serial „Przyjaciele”?
Raport z Anteny 03.03