PILNe

i

Autor: Eska Przemyśl News Kraków: awaria sieci ciepłowniczej i wodociągowej. Mieszkańcy mają problem! [LISTA ULIC]

PILNE: Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Jak czuje się prezydent?

2022-01-05 12:05

Andrzej Duda uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Taką informację w środę, 5 stycznia podał szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot. To drugi raz, kiedy u prezydenta potwierdzono zakażenie COVID-19. Jak czuje się Andrzej Duda?

Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Jak czuje się prezydent?

O tym, że prezydent Andrzej Duda jest zakażony koronawirusem, poinformował w mediach społecznościowych szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot. 

W związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu prezydent Andrzej Duda przeprowadził test na obecność Covid-19, który dał pozytywny wynik. Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną - przekazał Szrot na Twitterze.

Szrot zaznaczył również, że prezydent Andrzej Duda przyjął dwie dawki szczepionki przeciwko Covid-19 (w kwietniu i czerwcu 2020 roku) oraz dawkę trzecią, przypominającą (17 grudnia 2020 roku).

"Prezydent zgodnie z przepisami przebywa w izolacji" - dodał szef Gabinetu Prezydenta.

Adam Małysz o problemach Kamila Stocha "To go przygniotło"

Andrzej Duda z pozytywnym wynikiem na koronawirusa. To już drugi raz

Przypomnijmy, że to już drugi raz, gdy u Andrzeja Dudy potwierdzono zakażenie koronawirusem. Pierwszy raz COVId-19 u prezydenta potwierdzono w październiku 2020 roku. Wówczas Andrzej Duda zakażenie przeszedł w dość łagodny sposób.

Sonda
Czy szczepienia dzieci przeciwko COVID-19 powinny być obowiązkowe?