Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass - To koniec usługi jaką znamy! Podwyżki, nowe pakiety i wiele więcej

2024-07-10 7:43

Wiodąca usługa subskrypcyjna z grami zalicza ogromne zmiany, które potwierdziło samo Microsoft. Już niedługi Xbox Game Pass przejdzie prawdziwe rewolucję, a konkretniej mowa tutaj o cenach oraz systemie działania całej uslugi.

Xbox Game Pass zmienia cennik i wprowadza nowe pakiety

Gracze chcący wykupić subskrypcję Xbox Game Pass na PC lub Ultimate od 10 lipca 2024 r. zobaczą wzrost cen we wszystkich regionach. W przypadku obecnych abonentów podwyżki te zaczną obowiązywać od 12 września 2024 r. i nie nastąpią żadne zmiany w oferowanych korzyściach na którymkolwiek z tych poziomów, na przykład poprzez włączenie EA Play.

Czytaj też: Xbox Game Pass. Niedługo do oferty trafi gra na wzór Gothica! Niedoceniony hit 2023 r.

Xbox Game Pass a ceny w Polsce:

  • Xbox Game Pass Standard: 14,99 dolarów (ok.59 zł) - brak potwierdzonej ceny w PL
  • Xbox Game Pass PC: 47,99 zł z 39,99 zł.
  • Xbox Game Pass Ultimate: 73,99 zł z 62,99 zł,
  • Xbox Game Pass Core na 12 miesięcy: 249 zł (bez zmian).

Oprócz podwyżek cen, od 10 lipca 2024 r. nie będzie już Xbox Game Pass i zostanie on zastąpiony Xbox Game Pass Standard. Od tego dnia usługa nie będzie dostępna dla nowych abonentów. Gracze, którzy są już subskrybentami, mogą nadal korzystać z usługi, o ile ich konto jest ustawione na automatyczne odnawianie. Członkowie nadal mogą łączyć karty upominkowe w celu doładowania subskrypcji konsoli, ale od 12 września maksymalna dozwolona kwota będzie wynosić 13 miesięcy.

Ta opcja zapewni graczom na konsolach Xbox dostęp do setek tytułów z biblioteki Game Pass oraz możliwość grania online. Co najważniejsze, Xbox Game Pass Standard nie obejmie przesyłania strumieniowego w chmurze ani żadnych wydań Day-One przez firmę Microsoft.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?