Xbox Game Pass

i

Autor: Piranha Bytes / Microsoft

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass. Niedługo do oferty trafi gra na wzór Gothica! Niedoceniony hit 2023 r.

2024-07-09 15:40

Xbox Game Pass nieustannie poszerza pulę dostępnych gier w swoim abonamencie. Kolejnym dodatkiem ma być jedna z ciekawszych propozycji, która zadebiutowała w 2023 r. Mowa tutaj o wysokobudżetowej grze RPG z otwartym światem, Atlas Folen.

Atlas Folen zmierza do Xbox Game Pass?

Atlas Fallen, opracowany przez niemieckie studio Deck13, to postapokaliptyczna gra akcji typu RPG, której zadaniem jest wyzwolenie tego, co pozostało z ludzkości, spod tyranii niezbyt życzliwego bóstwa. Atlas Fallen w momencie premiery otrzymał mieszane recenzje, a wielu chwaliło twórców za walkę wręcz, responsywne sterowanie i kierunek graficzny, ale także ubolewało nad powtarzalnymi zadaniami i brakiem znaczących nagród za eksplorację.

Czytaj też: PS Plus rozdawany za darmo! Sony hojnie obdarowuje graczy. Jak go zdobyć?

Jak podaje hiszpański YouTuber i wieloletni autor przecieków eXtas1s, Atlas Fallen może być w drodze do usługi subskrypcyjnej Microsoftu. 9 lipca na Twitterze leaker poinformował, że gra RPG z otwartym światem z 2023 roku zostanie „wkrótce” dodana do biblioteki XGP, bez wchodzenia w szczegóły.

Chociaż YouTuber jak dotąd okazał się niezwykle rzetelny, jeśli chodzi o wycieki zawartości nowych rozszerzeń do XGP, jego przewidywania dotyczące terminu tych wydań mogą czasami nieco się mylić.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?