Ciekawostki

Robotyczny pies z Centrum Nauki Kopernik szuka imienia! Możecie wymyślić je wy!

2024-03-28 10:36

Robotyczny pies SPOT mieszka od niedawna w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Teraz pracownicy poszukują dla niego odpowiedniego imienia. W związku z tym, ruszył konkurs na Instagramie w którym do wygrania są cenne nagrody!

Ma żółto-czarne umaszczenie, waży 32 kilogramy i mierzy 70 cm w kłębie. W Koperniku zamieszkał robotyczny pies SPOT! To stworzona przez amerykańską firmę Boston Dynamics rasa prawdziwych celebrytów, których zdumiewające umiejętności ruchowe można oglądać w internecie - czytamy w social mediach CNK. Zobaczyć można go na wystawie „Przyszłość jest dziś”. Centrum Nauki Kopernik ogłosiło również konkurs z  nagrodami, w którym internauci mają wybrać imię dla tego nietypowego ,,zwierzaka".

Imię dla robo-psa. Co można wygrać?

Konkurs odbywa się na Instagramie Centrum Nauki Kopernik. Autor najlepszej propozycji imienia otrzyma darmowy, dwuosobowy bilet do Kopernika i to połączony z możliwością indywidualnego spotkania i sterowania robotycznym psem! Przewidziano również nagrodę za drugie miejsce, to podwójny bilet do Planetarium.

QUIZ z Informatyki. Pamiętasz coś jeszcze ze szkoły? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Skrót WWW oznacza:
Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!