PS6

i

Autor: technogadzet https://technogadzet.pl/sony-szuka-inzynierow-do-pracy-nad-playstation-6/

PS6

PS6 i nowy XBOX pojawią się „zbyt szybko”. Gracze odczują skutki pędzącej generacji konsol

2024-02-22 7:38

Konsole Xbox Series X/S i PlayStation 5 zostały wydane w 2020 roku, co szczerze mówiąc, w tym momencie sprawia wrażenie, jakby to było kilkadziesiąt lat temu, ale fakty są inne — było to szybciej, niż się wam wydaje. Biorąc też pod uwagę wiele nadchodzących gier AAA, według fanów, nowa generacja konsol nadejdzie zbyt wcześnie, a obecna nie rozwinęła jeszcze w pełni skrzydeł.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele przecieków, plotek i poufnych informacji, w tym wiadomości na temat następnej konsoli Xbox, która ma naprawdę szalony design, a także PlayStation 6, które może mieć bardzo mocne podzespoły. W poście na Reddicie opublikowanym przez IndividualRow2659 fani dyskutowali o tym, jak obecna generacja rozwija się za szybko i jak „wydaje się, że wyszło tylko kilka gier, a teraz mówi się o nowej generacji”.

Czytaj też: PS5 z długo wyczekiwaną funkcją. Gracze prosili o nią od pierwszego dnia premiery! „Wreszcie”

PS6 i nowy XBOX pojawią się za szybko

Jeden z fanów napisał: „Dopiero w zeszłym roku zaczęto wypuszczać gry przeznaczone wyłącznie na Xbox Series X/S i Playstation 5, a prawdziwy potencjał obecnej generacji nie został jeszcze w pełni zoptymalizowany”. Inny dodał: „Podobnie jak Ty, w momencie premiery miałem zarówno PS5 i Series X. Zgadzam się, że tak naprawdę nie doświadczyliśmy jeszcze następnej generacji”.

Czytaj też: PS5 Pro — Wszystko, co wiemy o nowej konsoli Sony. Premiera, specyfikacja, cena i wygląd

Jest prawie pewne, że jeśli na horyzoncie pojawi się następna generacja konsol, nie będzie to miało wpływu na obsługę obecnych sprzętów. Biorąc to pod uwagę, fani zmuszeni byliby zmuszeni kupić nowego XBOX-a lub PlayStation, jeśli chcieliby doświadczyć najlepszych gier nowej generacji.

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Kwiatkowski

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?