PS5 Pro

i

Autor: PlayStation

PS5 Pro

PS5 Pro: Pierwsze 'recenzje' nie napawają optymizmem. „Dlaczego to istnieje?”

2024-05-14 7:43

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że Sony planuje wypuścić ulepszoną wersję PlayStation 5 o standardowej nazwie PS5 Pro. Co ciekawe, ekscytacja wokół nowego modelu bardzo szybko zaczęła słabnąć, gdyż profesjonaliści z branży uznali ją za niepotrzebną.

Sony bardzo szybko uruchomiło nowe wersje modeli obecnej generacji PlayStation 5, wpierw wypuszczając Slim, a teraz pracując mocniejszy model Pro. Chociaż PS5 Pro nie jest porównywalne z PlayStation 6, mówi się, że ten będzie znacznie wydajniejszy od podstawowej wersji. Na pokładzie mamy znaleźć większą moc i więcej funkcji za nieco wyższą cenę. Niestety, nie wszystko wydaje się takie kolorowe...

Czytaj też: PS5 Pro: Czy warto czekać? Porównanie modelu z podstawową wersją PlayStation 5

PS5 Pro: „dlaczego to istnieje?”

Niestety, najnowszy planowany model Sony ma trudny start, ponieważ kilku twórców gier przyznało, że nie jest pod wrażeniem PlayStation 5 Pro i nie jest pewnych, dlaczego w ogóle konsola istnieje.

Redaktor GamesIndustry.biz, Christopher Dring, pojawił się niedawno w podcaście po GDC i powiedział: „Pytając programistów o PS5 Pro, nie spotkali ani jednej osoby, która rozumiałaby, o co w tym wszystkim chodzi. Programiści twierdzą, że tego nie potrzebują, ponieważ przede wszystkim tak naprawdę nie wykorzystywali w pełni jeszcze PS5”.

Wiele osób, zarówno graczy, jak i programistów, wierzy, że obecna generacja konsol, która rozpoczęła się wraz z Xbox Series X/S i PlayStation 5, tak naprawdę nie została jeszcze w pełni wykorzystana i nie warto przechodzić jeszcze na kolejną generację.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?