PS4

i

Autor: Sony / Activision

PlayStation

PS5 już niedługo na zawsze pogrzebie PS4. Ostrzega Sony! Wszystko na rzecz PS5 Pro i PS6

2024-03-28 11:11

Podczas kiedy niektórzy wciąż uważają, że obecna generacja konsol dopiero się zaczęła, według najnowszych doniesień Sony przygotowuje się do całkowitego porzucenia konsol z serii PlayStation 4. Posiadacze sprzętu mogą zacząć się martwić.

Taka informacja nie do końca powinna być szokiem dla graczy, czy posiadaczy konsol PlayStation 4, ponieważ Sony niedawno stwierdziło, że według nich PlayStation 5 znajduje się obecnie w późnej fazie swojego życia. Firma argumentuje to faktem, iż patrzy w przyszłość na PS5 Pro oraz PS6.

Czytaj też: PS5 Pro na pierwszych 'recenzjach'. Nie jest dobrze! „Dlaczego to istnieje?”

PlayStation 4 niedługo zostanie zapomniane

Podczas ostatniej prezentacji inwestorskiej Sony poruszyło szereg tematów związanych z zyskami finansowymi na przestrzeni ostatnich kilku lat, w tym zwiększonym zainteresowaniem udostępnianiem na PC swoich ekskluzywnych gier. Podzieliła się również planami zakończenia wsparcia dla PlayStation 4 nowymi grami, skupiając się wyłącznie na PlayStation 5, a następnie PS6.

Jeśli Sony zdecyduje się zrezygnować z PlayStation 4, powinno to, miejmy nadzieję, zaowocować w przyszłości bardziej zaawansowanym oprogramowaniem PlayStation 5. Nie wiadomo, czy wizja firmy dotycząca przyszłości bez PlayStation 4 spełni się w 2025 roku, ale jeśli tak się stanie, będzie to oznaczać, że osoby chcące grać w najnowsze gry AAA nie będą miały innego wyjścia, jak tylko przejść na nową konsolę.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?