PS Plus

i

Autor: PlayStation

PS Plus

PS Plus rozdawany za darmo! Sony hojnie obdarowuje graczy. Jak go zdobyć?

2024-07-09 12:41

Sony musiało wsłuchać się w graczy, którzy nie szczędzili słów krytyki za "fatalną" lipcową ofertę w PlayStation Plus. Teraz gigant postanowił zrekompensować to niektórym graczom. Niestety nie tym, którzy już go posiadają.

PS Plus rozdawany za darmo dla wybranych graczy

Według informacji podanych na Reddit (za pośrednictwem PlayStation Lifestyle), Sony rozpoczęło proces wysyłania użytkownikom PlayStation wersji próbnych PS Plus Premium. Jak podają użytkownicy, bezpłatna wersja najwyższego abonamentu PS Plus po prostu pojawiła się w powiadomieniach konsoli PS5 i automatycznie zarejestrowała członków w usłudze. Okres próbny trwa w sumie 14 dni, co nie jest zbyt długim czasem, ale przynajmniej daje członkom czas na sprawdzenie niektórych z wielu tytułów znajdujących się w katalogu gier PS Plus.

Czytaj też: PS Plus zmieni się na zawsze w 2024 r. Długo oczekiwane nowości zmierzają do abonamentu

Bezpłatna wersja próbna PS Plusa wydaje się dość losowa i nie ma sposobu, aby zagwarantować sobie, że i Ty ją otrzymasz. Jak czytamy w komentarza, najwięcej użytkowników dostało "prezent" od Sony chwilę po wygaśnięciu abonamentu. W związku z tym wydaje się, że firma obdarowuje wersjami próbnymitych, o których wie, że mają oni historię subskrybowania PS Plus. Tym prostym sposobem zamierzają ponownie wprowadzić graczy do usługi.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?