Google Pixel 8

i

Autor: Google

Google

Pixel 8: Posiadasz telefon Google? Ten problem będzie cię męczył do końca 2024 r.

2024-04-10 7:43

Linia telefonów Google Pixel 8 została dobrze przyjęta w branży smartfonów, ale firmie nie udało się spełnić oczekiwań w związku z ciągłymi problemami z zacinaniem się i przewijaniem. Te problemy istnieją już od jakiegoś czasu i firma wzięła to pod uwagę, ale twierdzi, że poprawka pojawi się wraz z premierą Androida 15.

Pixel 8 z wieloletnim problemem. Rozwiązanie nadchodzi

Problemy z przewijaniem w telefonach Google Pixel istnieją od lat, a seria Pixel 8 nie jest wyjątkiem. Według wielu raportów problemy leżą w oprogramowaniu i rozwiązaniem tego problemu ma być Android 15. Jednak dziwne jest to, że firmie zajęło lata, aby dojść do sedna problemu. W wątku na platformie Issue Tracker sprzed roku zebrano setki komentarzy od właścicieli Pixeli, w szczególności użytkowników Pixeli 8 i Pixel 8 Pro, sugerujących, że urządzenia od czasu do czasu się zacinają.

Czytaj też: AirPods Lite nowymi budżetowymi słuchawkami Apple na 2024 r. Główny rywal dla JBL

Chociaż na tym etapie bieżący problem pozostaje nierozwiązany, Google podzieliło się swoją wersją historii w wątku. Firma zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu z zacinaniem się i przewijaniem w Pixelu 8 i starszych modelach.

Można zakładać, że Android 15 pojawi się w październiku 2024 roku i co ciekawe, jest to pierwszy raz, kiedy Google zabiera oficjalne stanowisko w sprawie nieustannie dręczącego fanów telefonu z linii Pixel problemu z przewijaniem oraz zacinaniem.

Co zamiast ipada?

QUIZ: iPhone czy Samsung? Który telefon bardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki jest Twój wiek?