Nintendo / Mario

i

Autor: Nintendo

Nintendo

Nintendo Switch QUIZ: Ile wiesz o konsoli i grach? Tylko 30% fanów zdobędzie 12 punktów

2024-06-07 7:56

Konsole Nintendo w Polsce zyskały na popularności dopiero podczas premiery przełomu w branży konsol przenośnych, czyli tak zwanych handheldów. Nintendo Switch podbił rynek, równocześnie zamykając go na wiele lat nie tylko swoją technologią, ale i wspaniałymi ekskluzywnymi grami. Jeżeli jednak uważasz się za prawdziwego fana Nintendo, to powinieneś być zaznajomiony z historią tej marki. Sprawdźmy to naszym quizem!

QUIZ: jesteś prawdziwym fanem Nintendo?

Dla niektórych Nintendo było ogromną częścią dzieciństwa. Patrząc wstecz, rzeczy po prostu nie byłyby takie same bez wielu niesamowitych konsol i gier japońskiego giganta. Prawdą jest, że prawdopodobnie gdyby nie takie konsole jak NES, GameCube, SNES, Wii, Nintendo 64, czy DS'Y spędzilibyśmy więcej czasu na zewnątrz, a mniej przyklejeni do ekranów. Świat Nintendo wyróżniał się na tle konkurencji czymś magicznym, czego nie można było doświadczyć na PlayStation, czy Xbox-ach. Zanurzenie się w produkcję właśnie z tymi konkretnymi konsolami było szansą, aby rzucić się w świat, który nie znał granic i był wytworem czyjejś nieograniczonej wyobraźni. To właśnie oznacza Nintendo — wyobraźnia, ponieważ zanim będziesz mógł zbudować coś takiego jak Nintendo Switch lub Nintendo DS, musisz najpierw wyobrazić sobie to w swoim umyśle. A to o wiele łatwiej powiedzieć niż zrobić. Kreatywność, jaką popisali się ich twórcy, do dzisiaj zdumiewa i prawda — mogą być po prostu firmą, która tworzy gry wideo, ale naprawdę uważam, że uczynili świat lepszym miejscem. Stąd pojawia się pytanie, jak duży wpływ na twoje życie miała ta legendarna firma? Rozwiąż ten quiz, aby dowiedzieć się, jak wielkim fanem Nintendo jesteś naprawdę...

Sprawdź też inny quiz: Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

QUIZ dla prawdziwych fanów Nintendo! Jak dobrze znasz konsole japońskiego giganta?

Pytanie 1 z 12
Jakie jest przybliżone tłumaczenie słowa „Nintendo”?
Speedland Festival 2023 w Krośnie