Smart Garden

i

Autor: clickandgrow https://eu.clickandgrow.com/blogs/news/5-ways-to-use-your-smart-indoor-garden-during-the-holidays

Smart Home

Najlepsze urządzenia Smart Home do ogrodu w Twoim inteligentnym domu na 2023 r. [RANKING]

2023-11-17 8:43

Uczyń swój dom bardziej przytulnym i przy okazji zautomatyzowanym, dodając gadżety i urządzenia, którymi możesz sterować z dowolnego miejsca. Sprawdziliśmy wiele produktów typu Smart Home do inteligentnego domu, aby pomóc Wam określić, które z nich są najlepsze do Waszego ogródka!

Spis treści

  1. Ogród — Bezpieczeństwo i wygoda
  2. Kamera punktowa Arlo Pro 4
  3. Dzwonek wideo Ezviz DB1C Wi-Fi
  4. Inteligentny zamek Ultraloq U-Bolt Pro Wi-Fi
  5. Ogród hydroponiczny AeroGarden Harvest Elite

W inteligentnym domu technologia dostępna jest jeszcze przed przekroczeniem progu drzwi wejściowych. Niektóre z najbardziej przydatnych podłączonych gadżetów domowych znajdują się właśnie na podwórku, począwszy od zewnętrznych kamer bezpieczeństwa, przez inteligentny dzwonek, po inteligentny zamek. Jeśli zastanawiacie się, jakie urządzenia przydałyby się wam w domu, oto nasze propozycje.

Czytaj też: 7 najlepszych urządzeń Smart Home od Google Home w 2023 r. do twojego inteligentnego domu

Ogród — Bezpieczeństwo i wygoda

Kamera punktowa Arlo Pro 4

Nasz najlepszy wybór, jeśli chodzi o śledzenie domu za pomocą telefonu, to kamera Arlo Pro 4 Spotlight. Ta odporna na warunki pogodowe kamera bezpieczeństwa o wysokiej rozdzielczości nie tylko rejestruje wideo wywołane ruchem, ale rzuca jasne światło na wszystko, co porusza się po Twojej posesji. Jest bezprzewodowy i instaluje się w ciągu kilku minut, zapewnia szczegółowe wideo 2K z kolorowym widzeniem w nocy, zapewnia dokładne i inteligentne wykrywanie ruchu oraz oferuje wiele opcji integracji.

Arlo Pro 4

i

Autor: Arlo

Dzwonek wideo Ezviz DB1C Wi-Fi

Jeśli chcesz sprawdzić, czy do drzwi puka kurier, czy niechciany prawnik, dzwonek wideo pozwoli Ci zobaczyć, kto czeka przed twoimi drzwiami, bez konieczności wstawania z kanapy. Oprócz tej wygody wideodomofony mogą służyć jako pierwsza linia obrony przed kradzieżą mienia, wtargnięciem do domu i piratami na werandzie. Pozwalają nie tylko zobaczyć i porozmawiać z osobą na zewnątrz, ale także nagrywają materiał filmowy przedstawiający gości, którzy zbliżają się do Twoich drzwi, gdy Cię nie ma lub nie możesz otworzyć. Nasz ulubiony, niedrogi model, Ezviz DB1C Wi-Fi, zapewnia ostry obraz HD z szerokim kątem widzenia, oferuje przechowywanie wideo lokalnie i w chmurze oraz obsługuje IFTTT, a także polecenia głosowe Alexa i Google Assistant.

Ezviz DB1C Wi-Fi

i

Autor: Ezviz

Inteligentny zamek Ultraloq U-Bolt Pro Wi-Fi

Kolejnym elementem technologii, który możesz zastosować w drzwiach wejściowych, jest inteligentny zamek. Urządzenia te stanowią prawdopodobnie najważniejszą część prawdziwie połączonego domu, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę, pozwalając Ci przychodzić i wychodzić, kiedy chcesz, a także monitorować, kto wchodzi i wychodzi z domu, gdy Cię nie ma. Naszym obecnym faworytem jest Ultraloq U-Bolt Pro Wi-Fi, niezawodny i wszechstronny inteligentny zamek, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi za pomocą głosu oraz odcisku palca, a także za pomocą klawiatury, aplikacji mobilnej lub tradycyjnego klucza.

Ultraloq U-Bolt Pro Wi-Fi

i

Autor: Ultraloq

Ogród hydroponiczny AeroGarden Harvest Elite

Ogród kryty, taki jak AeroGarden Harvest Elite, wyposażony jest w cyfrowy panel sterowania, który może przypominać o konieczności podlewania i karmienia roślin. Zestaw do ogrodnictwa w pomieszczeniach pozwala wyhodować do sześciu roślin jednocześnie o wysokości do 12 cali. Zamiast gleby, AeroGarden wykorzystuje wodę do uprawy roślin w domu. Cyfrowy panel sterowania z przodu AeroGarden informuje, kiedy należy podlać lub dodać nawóz dla roślin. Jest też na tyle inteligentny, że w razie potrzeby automatycznie włącza i wyłącza wbudowane górne oświetlenie LED, które działa jak sztuczne światło słoneczne. Dostępny jest także tryb wakacyjny, który dba o rośliny, gdy jesteś poza miastem.

AeroGarden Harvest Elite

i

Autor: AeroGarden
Ogrodnicze święto w Szczecinie

Rośliny doniczkowe domowe – znasz wszystkie gatunki? [QUIZ]

Pytanie 1 z 6
Na zdjęciu widzimy:
Ficus