Kod PIN na Whatsapp. Jak ustawić?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

APLIKACJE

Kod PIN i hasło na Whatsapp. Nowa opcja dla tych, którzy cenią sobie prywatność!

2024-03-20 14:39

Kod PIN na Whatsapp z pewnością spodoba się wszystkim użytkownikom, którzy cenią sobie prywatność! Szczególnie ważne jest to wtedy, gdy nasz telefon wpadnie w niepowołane ręce na skutek kradzieży lub zagubienia. Twórcy aplikacji zadbają o to, żebyśmy mogli zabezpieczyć nasze rozmowy na kilka różnych sposobów.

Cenisz sobie swoją prywatność? Prowadzisz rozmowy biznesowe w aplikacji Whatsapp i masz obawy, czy na pewno nikt ich nie przeczyta? Teraz nie będziesz miał już powodu do obawy. W najbliższym czasie do użytkowników trafi aktualizacja, która pozwoli na pełne zabezpieczenie naszego profilu - ustawić będziemy je mogli na kilka sposobów. Dla tych, którzy lubią nowoczesny sposób szyfrowania aplikacja zaoferuje opcję rozpoznawania twarzy lub odcisku palca. Ale będziemy mogli również użyć kodu PIN lub hasła.

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Kod PIN na Whatsapp. Jak ustawić?

Czas na zmiany. W nadchodzącej aktualizacji aplikacji 2.24.6.20, która jest już dostępna dla beta testerów wprowadzone zostaną dodatkowe zabezpieczenia dla użytkowników. Od teraz będziemy mogli odblokować ją poprzez:

  • kod PIN
  • odcisk palca
  • hasło

Aplikacja rozpozna również naszą twarz. Będziemy mogli również zdecydować, kiedy aplikacja ma zablokować nasz rozmowy. Może to zrobić nie tylko natychmiastowo po jej wyłączeniu lecz po minucie lub nawet po 30 minutach. Aplikacja sama poinformuje nas o zmianach po automatycznej aktualizacji, gdy nowe opcje zostaną wprowadzone. Będzie również prosiła o ustalenie kodu, odcisku, hasła i twarzy po jej otworzeniu po raz pierwszy.

QUIZ z Informatyki. Pamiętasz coś jeszcze ze szkoły? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Skrót WWW oznacza: