Technologie

Jaka podkładka pod mysz w 2024? 5 najlepszych modeli!

2024-07-10 20:44

Znalezienie odpowiedniej podkładki pod mysz nie jest takie proste, ponieważ tego typu akcesorium ma zmaksymalizować wrażenia z gry. Istnieje wiele możliwości wyboru, w zależności od potrzeb i wyborów estetycznych. Coraz większa liczba podkładek pod mysz oferuje większe wersje „XL” i zapewnia jednolitą powierzchnię zarówno dla mysz, jak i klawiatur. Oto 5 naszych modeli, które polecamy w 2024 r.

Spis treści

  1. Jaką podkładkę pod mysz wybrać?
  2. SteelSeries QcK Cloth Gaming Mouse Pad RGB - XL
  3. Razer Atlas Tempered Glass Gaming Mouse Mat
  4. Corsair MM100 Cloth Mouse Pad
  5. Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad
  6. Genesis Carbon 500 Maxi

Jaką podkładkę pod mysz wybrać?

Wpierw, żeby wybrać idealną dla siebie podkładkę pod mysz do gier, gracze muszą przed podjęciem decyzji wziąć pod uwagę wiele czynników: twarde vs miękkie podkładki, rozmiar i oczywiście cena. W tym artykule wybraliśmy 5 modeli, które nie są do siebie w 100% podobne, ale z pewnością jedna z ich powinna trafić w wasze gusta.

Czytaj też: Genesis Nitro 550 G2 Recenzja — Wygoda i gamingowy sznyt za rozsądną cenę

SteelSeries QcK Cloth Gaming Mouse Pad RGB - XL

SteelSeries QcK Cloth Gaming Mouse Pad RGB - XL to najwyższej jakości podkładka pod mysz, która oferuje jedne z najlepszych podświetleń RGB w branży z dwiema różnymi strefami RGB. W ramach pakietu oprogramowania zapewnia obsługę wielu gier i aplikacji komunikacyjnych, takich jak Discord. Dzięki wysokiej jakości tkaniny i dużej powierzchni z antypoślizgową podstawą użytkownicy mogą cieszyć się nią na wiele sposobów.

Czytaj też: Jabra Engage 55 — Recenzja słuchawek do pracy z wojskowym szyfrowaniem

SteelSeries QcK Cloth Gaming Mouse Pad RGB - XL

i

Autor: SteelSeries

Razer Atlas Tempered Glass Gaming Mouse Mat

Podkładka pod mysz do gier Razer Atlas jest klasą samą w sobie. Oferuje ona wyjątkową powierzchnię, która według Razera jest cichsza, a jednocześnie dokładniejsza niż u konkurencji. Dzięki powierzchni odpornej na zabrudzenia i zarysowania, a także całkowicie antypoślizgowej podstawie na bazie gumy, zapewnia także doskonałą dokładność dla czujników optycznych o wysokiej rozdzielczości.

Czytaj też: Tronsmart Halo 200 Recenzja — Głośnik bezprzewodowy z funkcją karaoke na każdą okazję

Razer Atlas Tempered Glass Gaming Mouse Mat

i

Autor: Razer

Corsair MM100 Cloth Mouse Pad

Tekstylna podkładka pod mysz Corsair MM100 to doskonały wybór w rozsądnej cenie. Zasadniczo jest to niedrogi, wysokiej jakości zamiennik najdroższych podkładek pod mysz. Oferuje ona powierzchnię o niskim współczynniku tarcia, zoptymalizowaną zarówno pod kątem myszy do gier wyposażonych w czujniki optyczne, jak i laserowe.

Czytaj też: Genesis Xenon 800 Recenzja — Czy za 150 zł można kupić e-sportową myszkę? Więcej nie potrzebujesz

Corsair MM100 Cloth Mouse Pad

i

Autor: Corsair

Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad

Logitech bardzo rozpoznawalna marka, jeśli chodzi o akcesoria komputerowe. Podkładka pod mysz Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad jest przeznaczona dla początkujących graczy i oferuje wizerunek dobrze znanej marki producenta akcesoriów za cenę, która nie jest wyimaginowana jak na tak podstawowe akcesorium do PC.

Czytaj też: Tronsmart T7 Recenzja — Najtańsza i najlepsza alternatywa dla przenośnych głośników JBL

Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad

i

Autor: Logitech

Genesis Carbon 500 Maxi

Genesis Carbon 500 to seria niezawodnych i wytrzymałych podkładek pod mysz o powierzchni typu SPEED. Doskonałej jakości, idealna, gładka powierzchnia daje pełną kontrolę ruchów i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających graczy. Co ważniejsze, jest to niedrogi produkt, który znajdzie się na biurku większości początkujących pro graczy w Polsce.

Czytaj też: Genesis Zircon 500 Recenzja — Bezprzewodowa myszka dla graczy za mniej niż 200 zł

Genesis Carbon 500 Maxi

i

Autor: Genesis
Co zamiast Airpods i JBL w 2024? Lista najlepszych tanich słuchawek dousznych

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?