iPhone 16

i

Autor: Apple

Apple

iPhone 16 Pro Max będzie ogromny. Mamy zdjęcia! Największy smartfon Apple w historii

2024-05-17 14:03

Niespodziewanie w mediach społecznościowych opublikowano kilka zdjęć atrapy iPhone'a 16 Pro Max obok iPhone'a 15 Pro Max, ujawniając różnicę w wielkości pomiędzy dwoma smartfonami Apple. Najnowszy i najlepszy model telefonu może przytłoczyć swoim rozmiarem.

iPhone 16 Pro Max największym telefon Apple w historii

Zdjęcia iPhone'a 16 Pro Max w porównaniu z 15 Pro Max, pierwotnie opublikowane przez ZONEofTECH na X, pokazują oba urządzenia pod czterema różnymi kątami. Co ciekawe, wskazują one, że wcześniejsze pogłoski o iPhone 16 Pro Max z 6,9-calowym ekranem były prawdziwe. Model 16 Pro Max będzie największym telefonem, jaki kiedykolwiek wypuściło Apple, pokonując wszystkie inne Pro Max, począwszy od iPhone'a 12 Pro Max.

Czytaj też: iPhone i iPad sterowany oczami. Teraz to możliwe! Sprawdź, jak działa sztuczna inteligencja Apple

Zdjęcia dają nam również lepszy obraz wyglądu na wyspy aparatu, która w iPhonie 16 Pro Max wydaje się nieco grubsza. Niestety niedziałający wyświetlacz iPhone'a 16 Pro Max, uniemożliwia potwierdzenie, czy pogłoski o zmniejszonym rozmiarze ramki są prawdziwe w przypadku nowego iPhone'a.

Ostatnim zauważalnym dodatkiem do iPhone'a 16 Pro Max jest podobno przycisk Przechwytuj w prawym dolnym rogu telefonu. Słyszeliśmy, że zostanie on dodany do wszystkich modeli i może być przyciskiem pojemnościowym, zdolnym do wykrywania użytej na nim siły. Jego funkcje będą prawdopodobnie skupiać się na aparatach, które same w sobie mogą spodziewać się ulepszeń w postaci większego czujnika głównego 1/1,4 cala i ultraszerokokątnego aparatu 48 MP.

Co zamiast Airpods i JBL w 2024? Lista najlepszych tanich słuchawek dousznych

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?