Amazon Echo Show 8-01

i

Autor: Amazon

Smart Home

Home Assistant. 5 urządzeń Smart Home do inteligentnej kuchni w 2024 roku

2024-06-16 18:31

Gotuj jak najlepszy szef kuchni, korzystając z inteligentnych gadżetów, które dodają zaawansowanej technologii do Twojego kulinarnego repertuaru. Najlepiej połączone urządzenia kuchenne, które przedstawiliśmy w tym artykule, mogą pomóc ci na każdym etapie procesu gotowania i sprzątania.

Spis treści

  1. Smart Home Kuchnia — niezbędne narzędzia do gotowania i czyszczenia
  2. Amazon Echo Show 8
  3. Shark IQ Self-Empty XL R101AE i iRobot Roomba 694
  4. Piekarnik Anova
  5. Anova Precision Cooker
  6. Ekspres Hamilton Beach Smart

Jeśli kochasz gotowanie i technologię, podłączone do Internetu urządzenia kuchenne są idealnymi gadżetami dla Twojego inteligentnego domu. Mogą zautomatyzować części procesu gotowania, informować Cię na bieżąco o postępie jedzenia lub po prostu upewnić się, że postępujesz zgodnie z przepisem, niezależnie od tego, czy używasz własnych składników, czy gotujesz z zestawu posiłków. Inteligentne gadżety kuchenne są tak różnorodne i prócz pomocy w gotowaniu, mogą również być twoim asystentem przy sprzątaniu. Oto najlepsze urządzenia typu Smart Home do inteligentnej kuchni.

Czytaj też: Smart Home — 5 najlepszych inteligentnych urządzeń do domu w 2024 r.

Smart Home Kuchnia — niezbędne narzędzia do gotowania i czyszczenia

Amazon Echo Show 8

Nie możesz się zdecydować, co będzie na obiad? Chcesz szybko zamienić uncje płynu na kubki? Szukasz zamiennika kolendry? Wygląda na to, że potrzebujesz inteligentnego wyświetlacza na blacie. Dzięki Alexie lub Asystentowi Google w kuchni możesz także szybko ustawiać timery, dodawać produkty do listy zakupów i odtwarzać ulubioną muzykę związaną z gotowaniem, a wszystko to za pomocą dźwięku własnego głosu. Amazon Echo Show 8 drugiej generacji to ulubiony towarzysz w kuchni - posiada odpowiedni rozmiar do lad i zawiera kuchnię Food Network, która stanowi inspirację do przepisów.

Amazon Echo Show 8-01

i

Autor: Amazon

Shark IQ Self-Empty XL R101AE i iRobot Roomba 694

Kiedy nadejdzie czas sprzątania po obiedzie, dobry robot odkurzający może zająć się podłogami za Ciebie. Jeden z najczęściej polecanych modeli to robot Shark IQ Self-Empty XL R101AE, działa szybko i wydajnie, rzadko się zacina, a w stacji bazowej ma duży pojemnik na śmieci, który wystarczy opróżniać mniej więcej raz w miesiącu. Jako bardziej przyjazna dla budżetu opcja, niedrogi iRobot Roomba 694 zaimponował nam płynną konfiguracją aplikacji i możliwościami nawigacji.

iRobot Roomba 694

i

Autor: iRobot

Piekarnik Anova

Gdy już ustalisz przepis, najlepsze inteligentne urządzenia kuchenne pomogą Ci na każdym etapie procesu gotowania. Piekarnik precyzyjny Anova umożliwia pieczenie, powolne gotowanie, gotowanie w trybie sous vide i gotowanie na parze do perfekcji, co czyni go jednym z najinteligentniejszych piekarników blatowych, jakie można kupić. Aplikacja towarzysząca umożliwia sterowanie i monitorowanie piekarnika za pomocą telefonu, ładowanie ustawień gotowania do urządzenia jednym dotknięciem oraz oferuje instrukcje gotowania krok po kroku, zapewniające rezultaty na poziomie szefa kuchni.

Anova Precision

i

Autor: Anova

Anova Precision Cooker

Gotowanie z metodą Sous to prosty proces, dzięki któremu każdy może z łatwością przygotować doskonałe posiłki. Zamykasz żywność w plastiku i zanurzasz ją w łaźni wodnej podgrzanej do określonej temperatury, co jest możliwe dzięki cyrkulatorom zanurzeniowym, takim jak kuchenka precyzyjna Anova. Dzięki pokładowym elementom sterującym i łączności Wi-Fi możesz kontrolować proces gotowania za pomocą samego urządzenia Anova lub telefonu.

Anova Precision Cooker

i

Autor: Anova

Ekspres Hamilton Beach Smart

Oczywiście żadna kuchnia nie byłaby kompletna bez ekspresu do kawy. Inteligentne ekspresy do kawy umożliwiają sterowanie za pomocą aplikacji i głosu, więc jedyną rzeczą, która stoi między Tobą a ekspresem, jest kilka kliknięć w telefon lub zdanie: „Alexa, włącz mój ekspres do kawy”. Jedną z takich opcji jest inteligentny ekspres do kawy Hamilton Beach, który umożliwia włączanie i wyłączanie oraz ustawianie mocy parzenia za pomocą poleceń głosowych, a także obsługuje procedury Alexa, dzięki czemu można zaprogramować go tak, aby automatycznie parzył kawę o określonej godzinie każdego dnia.

Ekspres Hamilton Beach Smart

i

Autor: Hamilton
Obsada Mody na sukces po latach. Tak teraz wyglądają aktorzy, którzy zagrali w legendarnym tasiemcu

QUIZ: iPhone czy Samsung? Który telefon bardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki jest Twój wiek?